Onlar Buraların Yabancısı! Üç Yabancı Bir Türk’ün Yeni Programı Buraların Yabancısıyız Exxen’de!

Son güncelleme:

1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan Exxen birbirinden eğlenceli programları ile izleyenleri eğlencenin doruğuna taşıyor! Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak’ta hayata geçirdiği Exxen platformu, yediden yetmişe birçok insana hitap eden programları sayesinde üye sayısını arttırmaya devam ediyor! Özellikle YouTube üzerinden tanıdığımız isimlerin en eğlenceli programlarını da platformuna alan Acun Ilıcalı birçok ünlü YouTuber ile anlaştı. Anlaştığı isimler arasında Chaby Han’ın YouTube kanalında yayınlanan Üç Yabancı Bir Türk (3Y1T) programdan tanıdığımız Michele Cedolin, Joel Moriasi, Chaby Han, Louis Stotesbery Buraların Yabancısıyız adlı programları ile yer alıyor.

Exxen’in eğlenceli programlarından Buraların Yabancısıyız 1 Ocak’ta yayınlanmaya başladı! Pekii Buraların Yabancısıyız programının konsepti nedir? Buraların Yabancısıyız programının kadrosunda kimler yer alıyor? Buraların Yabancısıyız programında nereleri geziyorlar?

Buraların Yabancısıyız programı Exxen tanıtım afişi

Buraların Yabancısıyız Programının Konsepti Nedir?

Michele Cedolin, Joel Moriasi, Chaby Han, Louis Stotesbery ve yer aldıkları exxen programı Buraların Yabancısyız yeni bölüm tanıtım fragmanı fotoğrafı

Doğdukları ülkelerden kopan ve çok iyi Türkçe bilen 4 yabancının Türkiye’yi karavanlarıyla şehir şehir gezmesine hazır mısınız? Programda, Chaby, Joel, Louis ve Michele kendi kültürlerini gittikleri yerlerdeki insanlara anlatırken bir yandan da oranın kültürünü öğrenmeye çalışıyor.

Buraların Yabancısıyız Programında Nereleri Geziyorlar?

Buraların Yabancısıyız 5. bölüm tanıtım fragmanı fotoğrafı

1 Ocak’ta yayınlanmaya başlayan programın 6. bölümü yayınlandı! Program birbirinden eğlenceli anlarıyla izleyenleri kahkahaya boğmaya devam ediyor.

Kendi kültürlerini tanıtmak ve bilmedikleri kültürleri tanıtmak için yollara çıkan dörtlünün ilk durağı Bursa ve Balıkesir oldu! 2. Bölümde ise dörtlü Gaziantep’e giderek oraya özgü yiyecekleri tattı! 3. bölümde yaptıkları Kapadokya gezisinde balona bindikleri anlarda izleyicileri kahkahalara boğdular. Dörtlünün 4. bölümde yolu Rize’ye düştü! Rize’de hem çay topladılar hem de eğlendiler. Her biri farklı iklimlerden gelen dört yabancı 5. bölümde Erzurum’un sert soğuğu ile yüzleşti! Yayınlanan son bölümde ise rotalarını Çanakkale’ye çevirdiler. Çanakkale’de hem çiftlik işi öğrenen hem de köy pazarına giden 4 yabancı izleyenleri gülümsetmeyi yine başardı!

Yayınlanan 6 bölümüyle gönüllere taht kuran dörtlünün yeni rotaları merakla bekleniyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.