Ortalığı Karıştıran Aşk Üçgeni! Haylaz Tenisçi Nick Kyrgios, İkiz Kardeşlerin Arasında Kaldı

Tenisin “Kötü çocuk” lakaplı ismi Nick Kyrgios’un adı bugünlerde birçok isimle gündem oluyor. Kendi gibi tenisçi olan Kanadalı Eugenie Bouchard ile aşk dedikodularına adı karışmış fakat bugünlerde bir başka aşk iddiası gündeme geldi. Hem de Bouchard’ın ikiz kız kardeşi Beatrice ile.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan karantina sürecinde oldukça sıkıldığını ve ve açıklamalarında ve sosyal medyadan “Karantinayı bir erkek arkadaş ile geçirmek çok eğlenceli olurdu” mesajını paylaşan Eugenie Bouchard’a ağlama emojisiyle yanıt veren Kyrgios’un bu mesajlaşması, aşk iddialarını kuvvetlendirmişti.

Ancak Kyrgios’un son dönemde Eugenie’nin ikiz kardeşi Beatrice ile flört ettiği iddia edildi.

Ortalığı Karıştıran Aşk Üçgeni! Haylaz Tenisçi Nick Kyrgios, İkiz Kardeşlerin Arasında Kaldı

İki kardeş ile de adı anılan ve iki isimle de anıldığı için gündem olan 25 yaşındaki Nick Kyrgios, ayrıca geçen yıl tenis efsanelerinden Rafael Nadal ile maç yapmış ve oynadığı maçı izledikten sonra gururlandığını ifade ettiği bir paylaşım yapmıştı.

Eugenie Boucard da Kyrgios’un paylaştığı bu fotoğrafı, kalp emojileri ile yeniden paylaşmıştı

Eugenie Bouchard, Twitter’da bir takipçisi ile iddiaya girerek iddiayı kaybetmişti. Takipçisiyle iddia sonrası akşam yemeğine çıkmış ve bu da haberlere yansımıştı.

Ünlü tenisçinin şimdilerde adı aşk dedikodularına karışan Beatrice Bouchard ise modellik yapıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.