Oscar Cabezas Açıklaması

Son güncelleme:

Galatasaray, transfer çalışmalarında artık sona gelmek üzere. Sarı kırmızılı takım Arda Turan, Emre Kılınç, Oğulcan Çağlayan ve Omar Elabdellaoui ile anlaşma sağladı. Taraftarın takımdan talepleri üzerine orta saha arayışı sürmekte. Bu doğrultuda geçtiğimiz günlerde Kolombiyalı genç savunma oyuncusu Oscar Cabezas’ın Cimbom için Türkiye’ye geliyor iddiaları ortaya çıkmıştı.

Oscar Eduardo Cabezas Segura 22 Aralık 1996 doğumlu.

Kolombiyalı genç futbolcu, ortaya çıkan bu iddialara yanıt verdi. Cabezas; “Ben şu anda Cali’deyim. Sahte bir Instagram hesabından yapılan paylaşımların tamamı yalan. Türkiye’den beni kimse aramadı. Herhangi bir uçak biletim falan da yok. Kormac Valdebenito’dan başka menajerim yok.” diye konuştu.

Cabezas, Patriotas takımı oyuncusudur ancak şu an kiralık olarak Rosario Central’de oynamaktadır.

Menajerden Açıklama

Oscar Cabezas‘ın menajeri, oyuncunun ülkesinde olduğunu söyledi ve ortaya çıkan iddiaları yalanladı. Menajer; “Oscar şu anda Cali’de. Bildiğim kadarıyla Türkiye’ye gitmek için bir bilet falan almadı. Galatasaray ile 3 yıllık sözleşme falan da yok” açıklamalarında bulundu.

Kolombiya doğumlu defans oyuncusudur.

Oscar Cabezas için yeni bir takım arayışını sürdürdüklerini söyleyen Valdebenito, “Oscar Cabezas, şu an 23 yaşında. Önünde 15 yıllık daha kariyeri bulunuyor. Bizim şu an için yapmayı planladığımız anlaşma, ekonomik açıdan değil sportif açıdan yeterli olması.” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.