Paspas’tan Alarm Mı Olur Demeyin! İşte Mat Ruggie

Alarmlar her ne kadar kabusumuz olsa da günü yaşamamızı ve işlerimize yetişmemizi sağlıyor. Ancak uyku problemi olanlar için alrm fayda etmiyor ve her yere gecikiyorlar. Bu yüzden işini kaybeden ve özel hayatında sıkıntı yaşayan insanlar var. Eğer alarmı kapatıp uyumaya devam edenlerdenseniz bu paspas tam size göre..

Ruggie çalar saat nedir? Ruggie çalar saat özellikleri neler? Ruggie çalar saat nasıl çalışır? Tüm bu soruların cevaplarını detaylarıyla inceleyelim.

Tüm detaylarıyla Ruggie Çalar Saat nedir?

Tüm detaylarıyla Ruggie Çalar Saat nedir?

Sabahları zor uyananlar için büyük bir çözüm olan Ruggie çalar saat, paspas kılığına giren çalar saat olarak karşımızda.

Saat göstergesi bulunan ve sesi olan bu paspas çalar saatin tüm görevlerini yerine getiriyor. ancak bu alarmı kapatıp uyumanız mümkün değil. Ayağa kalkıp tek ayakla basarak erteleyebiliyorsunuz alarmınızı sadece. Sizi ayağa kalkmaya mecbur eden bu çalar saat sabahları uyanma probleminizi çözecek.

Ruggie Çalar Saat özellikleri ve avantajları neler?

Ruggie Çalar Saat özellikleri ve avantajları neler?

Ruggie Çalar Saat‘i durdurmak için ayağa kalmanız gerekiyor. 3 saniye boyunca ayakta kalarak durdurabilirsiniz bu çalar saati. Zaman ayarını 3 ile 30 saniye arasında ayarlamak da mümkün.

Ruggie Çalar Saat‘in diğer çalar saatlerden bir diğer farkı da motivasyon mesajları vermesi. Sabahları neşe ile uyanmak istiyorsanız bu motivasyon mesajlarıyla güne başlayabilirsiniz.

Ruggie Çalar Saat‘in altı kaymaz ve pofuduk bir yapısı vardır.

Ruggie Çalar Saat görüntüsünün güzel olması yanı sıra 90-120 desibel arasında ses ayarına sahiptir. Pille çalışan Ruggie Çalar Saat için 3 adet AAA pil takmanız yeterlidir.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.