Paxos Standard Token Nasıl Alırım?

Son güncelleme:

Paxos Standard Token (PAX), Ethereum blok zincirinde verilen bir ERC-20 belirtecidir. ABD doları tarafından teminatlandırılan düzenlenmiş bir stabilcoin olarak, blok zinciri teknolojisinin faydalarını ve fiat para birimlerinin istikrarını bir araya getiriyor.

Firmayı 2012 yılında kuran CEO Charles Cascarilla, CNBC’ye verdiği demeçte, Paxos’un hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılar için emtiayı satın almaları için güvenli bir platform olduğunu söylemiştir.

Paxos Standard Değeri: ₺7,44 TRY

Paxos Standard Değerleri

Piyasa Değeri: $245,21M
Piyasadaki Arz: PAX244,95M
Toplam Arz: PAX0
(24S) Hac.: $159,84M
Değ (7G): +0,03%

Piyasa Değeri: ₺1.821.681.317 TRY

Paxos Standard (PAX), kullanıcıların ‘internet hızında işlem yapmaları’ için Paxos Standart Token’ları ABD doları ile takas etmelerini sağlayan bir stabilcoin’dir. Doların istikrarını blockchain teknolojisi ile birleştirmeyi hedefliyor. PAX’ın arkasındaki şirket olan Paxos, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı’ndan kripto varlık alanında düzenlenmiş hizmetler sunmasına izin veren bir sözleşmeye sahip.

24 Saatlik Hacim: ₺1.168.854.141 TRY

Paxos’u Nereden Satın Alabilirim?

Kripto para borsalarının çoğunda Paxos Standard‘ı (PAX) satın almak için, ticaret yapmak için Bitcoin (BTC) veya Ethereum’a (ETH) sahip olmanız gerekecek. Kredi Kartınızı veya banka hesabınızı kullanarak internet üzerinden kripto para birimini kolayca satın alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.