Reklam Ver

Penis Eğriliği Neden Olur

Erkeklerin cinsel yaşamlarını doğrudan etkileyen penis sorunları penis estetiği uygulamaları ile giderilebiliyor. Bu sorunların giderilmesinde birçok farklı tedavi yönteminden yararlanılıyor. Penis estetiğinin gerekli olduğu durumlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Aşırı küçük penis sorunu
  • İnce penis problemi
  • Aşırı küçük ve ince penis
  • Penis eğriliği
  • Gömülü penis sorunu
  • Diğer penis problemleri ve şekil bozuklukları

Bu sorunlar estetik cerrahi müdahalesi ile düzeltilebilir sorunlardır. Cinsel yaşamın daha sağlıklı ilerlemesi ve çiftlerin bu konuda mutlu olabilmesi için erkeklerin doktor tedavilerinden çekinmemesi gereklidir.

Penis Eğriliği Nasıl Düzeltilir?

Penis eğrilikleri doğuştan olabilecek bir rahatsızlık olduğu gibi çeşitli hastalıklar ya da cerrahi müdahaleler sonrasında da ortaya çıkabiliyor. Çocuk yaşta ortaya çıkan penis eğriliği tedavisinde mutlaka doktor kontrolü ve tedavisi gerekiyor. Aynı zamanda bu dönemde gerçekleşen bir sorunu tedavi etmek ilerleyen yaşlara göre çok daha kolay oluyor. İlerleyen yaşlarda penis eğriliğinin ortaya çıkmasına neden olan Peyronie hastalığı için ise akut ve kronik dönemlerine göre farklı tedaviler uygulanıyor.

Penis Büyütme Operasyonları

Penis estetiği uygulamalarında en sık karşılaşılan durumlardan birisi de hiç kuşkusuz penis büyütme operasyonlarıdır. Bu operasyonların amacı penisin boyutunu arttırmaktır. Bu ameliyatlar sırasında penisin fonksiyonlarında değişme yaşanmaz. Hissiyat, sertleşme, üreme becerisi ve ereksiyon durumlarına etki etmez. Yalnızca çeşitli uygulamalar sonrasında bir miktar daha uzun hale gelmesi sağlanır.

Penis Kalınlaştırma Operasyonları

Erkekler için önemli sorunlardan birisi de olağandan daha ince penis yapısıdır. Yağ enjeksiyonu ve hyaluronik asit enjeksiyonu gibi farklı teknikler kullanılarak yapılır. Bu tedavi yöntemlerine genelde doktorlar hastaları ile birlikte karar veriyorlar. Penis estetiği uygulaması günümüzde birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Son derece başarılı uygulamalar yapılıyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.