Piezo Burun Estestiği İle Muhteşem Sonuçlar

Devrim niteliğinde sonuçlar alınan, burun kemiği kırılmadan yapılan, ameliyat sonrası ağrısız, morarmasız bir estetik yöntemi olan ‘Piezo Yöntemi’ ile tanışın! Görünümünden memnuniyetsizlik duyan, nefes almada zorluk yaşayan, burun ameliyatı olması gereken veya olmak isteyen ama korkutucu bulanlara müjde! Ses dalgaları ile yapılan ve mükemmel sonuçlar doğuran Piezo burun estetiği ameliyatını keşfedin!

‘Piezo Burun Estetiği’ nedir? Piezo yöntemi ile burun kemiği kırılmadan burun estetiği nasıl yapılır? Avantajları Nelerdir? Herkes yaptırabilir mi?

Burun Estetiği

Piezo Yöntemi Nedir?

Piezo, elektrik özelliği gösteren malzemelerin elektrik enerjisine mekanik enerjiye ve mekanik enerjiyi de elektrik enerjisine dönüştürmesi esasına dayanılarak yapılan, ses dalgaları kullanılarak burundaki yumuşak dokulara, damar ve sinirlere dokunmadan buruna şekil verme yöntemidir.

Piezo Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatlarından sonra en çok karşılaşılan problem göz altlarının şişmesi ve morarmasıdır. Piezo yönteminde 3 boyutlu ultrasonik ses dalgalarıyla burun kırılmadan yapılan estetik ameliyatı sonrası çekiçle müdahale bulunmadığı için şişme ve morarma görülmüyor.

Piezo cerrahisinde buruna; çekiç, törpü, keski gibi aletler kullanılmadan ses dalgaları ile şekil verildiği için kemik yapısında düzensiz kırıklar meydana gelmez. Burundaki damar ve sinir yapıları zarar görmez.

Piezo Burun Estetiği Avantajları

Piezo Yöntemi ile Burun Estetiği
 • Yumuşak doku hasarını en aza indirir.
 • Burun kemiklerinin daha narin ve zarif görünmesini sağlar.
 • Burun kemiği; çekiç, törpü, keski gibi aletlerle kırılmadığı için yumuşak doku hasarını ve kılcal damarların hasar oranını en aza indirir.
 • Estetik ameliyatı sonrası morluk ve şişlikleri en aza indirir.
 • İyileşme süresi hızlıdır. Hasta erkenden günlük hayatına dönebilir.

Piezo Burun Estetiğini Kimler Yaptırabilir?

 • Burnunuz kemerli ise
 • Burnunuzun şekli yamuk, burnunuz sağa veya sola doğru çarpık ise
 • Burun delikleriniz geniş ya da küçük ise
 • Burnunuzdan nefes almada zorluk yaşıyorsanız
 • Doğuştan burun şekliniz bozuk veya geçirmiş olduğunuz bir kaza ve burnunuza almış olduğunuz bir darbe sonucu burun şekliniz bozulduysa
 • Burun yapınızdan memnun değilseniz ve daha iyi görünüme sahip bir burun istiyorsanız

Piezo yöntemi ile burun estetiği yaptırabilirsiniz.

Piezo Yöntemi ile Burun Estetiği

Her ameliyat ve cerrahi operasyonda olduğu gibi Piezo cerrahisinin de zorlukları mevcut. Burun estetiği ameliyatı diğer estetik operasyonlara göre zor bir ameliyattır. Bu yüzden en önemlisi işinde tecrübeli bir doktor bulmaktır. Piezo yönteminde ise bu yöntemi bilen bu alanda uzmanlaşmış bir doktor tercih edilmeli.

Piezo yöntemi ile yapılan burun estetiği ameliyatları, diğer burun estetiği ameliyatlarına göre daha iyi sonuçlar vermektedir. Burnu kırmadan yapılan bu estetik ameliyatı gözümüze daha az korkutucu geldiği için yüksek oranlarda tercih edilmekte.

Sizler de artık bu yöntemi keşfettiniz! Burun şeklini beğenmediği için özgüven eksikliği yaşayan, fotoğraf ve videolardan uzaklaşan kimse kalmasın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.