Pınar Altuğ ‘dan Romantik Paylaşım “İyi Ki Sana Evet Demişim “

2006 yılında yayımlanan “İlk Aşkım” dizi setinde tanışıp aşk yaşayan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti 2008 yılında Pınar Altuğ’un “yaşım geçiyor anne olmak istiyorum” demesiyle evlenen çift 12 yıldır mutlu bir birliktelik yaşıyorlar. Çiftin 11 yaşında Su isminde kızları var.

Pınar Altuğ sosyal medya hesabından evlilik yıl dönümünü duygusal bir paylaşım ile kutladı

Pınar Altuğ'dan romantik evlilik yıldönümü paylaşımı - Magazin haberleri

Son dönemde takipçileriyle girdiği diyaloglarla konuşulan Altuğ, “Bana hakaret yazan durumların dışında sosyal medya hesabında kimseyi engellemiyorum. Çok şuursuz bir şey yazacak ya da hakaret bu iki durumda engelliyorum. ‘Çirkinsin’ yazabilir beğenmeyebilir bununla ilgili yazarsa problem yok ama işin için hakaret girerse o zaman cevap verir engellerim çünkü kendimi tutamıyorum. Bu kendimi kontrol ediyor halim, eskiden daha da fenaydı.” dedi

Altuğ, “Yağmur bana bu konuda karışmıyor hatta bazı şeyler onun başının altından çıkıyor. İlk koleksiyonumu çıkardığım zaman elimin fotoğrafını koyduğum zaman laf gelmişti, ben de bunu Yağmur’a söyledim. Onun sosyal medya hesabı yok. “Ellerin ne kadar çirkin’ diye linç yiyorum” dedim. O da bana “ben senin yerinde olsam buyurun çok merak ettiniz işte ellerim’ deyip elimi çekerdim” dedi. Ben de elimi boş çekip koymuştum, bu fikir ondan çıkmıştı.”  demişti.

Annelik hakkında konuşan oyuncu ayrıca, “Anne ya da baba olduktan sonra hayattaki tek amacın evladın oluyor, her şeyiyle… Bütün kazancın, çaban ona güzel bir gelecek hazırlamak için oluyor. Her şeyin en iyisini yapmak istiyorsun imkanların doğrultusunda… Sen yiyemediysen ona yedirmeye çalışıyorsun, giyemediysen, ona giydirmeye çalışıyorsun.” ifadelerini kullanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.