Polisler, Cinsel İçerikli Film Çekilirken Stüdyoyu Bastı

Ukrayna’nın Nikolayev kentinde polisler yaptığı operasyonda cinsel ilişki filmleri çekilen 3 ayrı stüdyoya baskın düzenledi. Baskın sonucu 70 kadın gözaltına polisler bile kurulan bu sisteme şaşırdı kaldı.

3 AYRI STÜDYOYA BASKIN DÜZENLENDİ

Kapıların kırıldığı, pencerelerden içeri girilen yerler ise, cinsel içerikli film stüdyolarıydı. Medya üç ayrı stüdyoya baskın yapıldığını ve baskında filmlerde rol alan 70 kadının gözaltına alındığını bildirdi.

YABANCILAR İÇİN İNTERNETTEN YAYINLANIYORDU

Yerel medyadaki bilgilere göre, söz konusu cinsel içerikli filmler yabancılar için hazırlanırken yayın internet üzerinden gerçekleştiriliyordu. Stüdyolar bu iş için kiralanırken ayrıca stüdyolarda polis özel ekipmanlar, ışıklar, web kameraları, bilgisayarlar ve mobilyalar bulduğunu belirtti.

60’TAN FAZLA BİLGİSAYARA EL KONULDU

Maskeli polis ekiplerinin operasyon sırasında 60’tan fazla set bilgisayarına, banka kartlarına, kayıt taslaklarına el koyduğu açıklandı.

FİLMLERDE OYNAYAN KADINLAR İNTERNETTEN BULUNUYORDU

Filmlerde oynatılan kadınların yaşları 21 ila 28 arasında yaşı değişirken kadın bulmak istediklerine şebekenin internet sitelerine ilan verdiği ortaya çıktı. Şebeke iş arayan ve özgeçmişini yayımlayan kadınlar seçilip, hepsi teker teker yüz yüze görüşmeye çağrılıyordu.

YÖNETİCİLİK VEYA DANIŞMANLIK TEKLİF EDİLİYORDU

Tercüman veya internet modeli olmak için görüşmeye gelen kadınlara firmada yöneticilik veya danışmanlık teklif ediliyor ve yöneticilik veya danışmanlık önerisini kabul edenlerden, daha sonra çok yüksek maaşla internet modeli olmaları isteniyordu.

Bu teklifi onaylayanlar ise stüdyoya götürülüyordu.

GÜNDE 3 VARDİYA ŞEKLİNDE ÇALIŞIYORLARDI

Yabancılara yönelik online filmlerde rol alan kadınlar, vardiya sistemiyle günde üç vardiya çalışıyorlardı.

Polisler, Cinsel İçerikli Film Çekilirken Stüdyoyu Bastı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.