Profesyonel Web Çözüm Merkezi: Bosphorus Design!

Son güncelleme:

Bosphorus Design İstanbul’da Kurulmuş İnternet Ve Medya Şirketidir.

Yaptığı İşler :

— Web Tasarım

Yaratıcı ve estetik tasarım fikirleri ile bir amaç için düzenlenen ve uygulamaya dönüştürülen işlemlerdir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir web sitesi çıkmaktadır. Tasarımı uygulamasının ardından bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişilebilir.

Proje, vermiş olduğunuz hizmet üzerine en uygun yazılım dillerini kullanarak Bosphorus Design tarafından teslim edilmektedir.

— SEO (Search Engine Optimization)

Web Tasarım Şirketi

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir.

Bosphorus Design, SEO Optimizasyonları yaparak siteleriniz Google’da istediğiniz kelimede 1.sayfada çıkmasını sağlamakta.

— Site Güvenliği

Siber güvenlik pazarından koruma.

Bosphorus Design tarafından kurulan web sitelerin tamamı profesyonel uzmanlar tarafından güvenlikli hale getirilmektedir.

— Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sayfa ve hesaplarının nasıl kullanılması gerektiğini, bu süreçte hangi yolların izleneceğini, marka yönetiminin nasıl yapılması gerektiğini ve tüm bunların koordineli bir şekilde yönetilmesi gibi tüm durumlara verilen genel addır.

Profesyonel Web Çözüm Merkezi: Bosphorus Design!

— Dergi Çizimi

— Logo Tasarımı

— 360 Derece Çekim

Çalıştığı Firmalar:

-Milele Motors

-CustomeX

-Sablon Reklam

-Alioğlu Catering

-Çolakoğlu Nakliyat

-Abone Group Temizlik

-My Diamond VİP

-Zara Metal

-Aksöz Yapı

-Yedincikat Kreatif

-Şafak Galeri

-Beyaz

-İSK Yapı

Kurucu Fatih Öngel Hakkında;

1997 Eskişehir doğumlu Fatih Öngel Eskişehir Tayfur Bayar Anadolu Lisesi mezunudur. 2015 yılında Türkiye dışında Filipinler’e Ateneo de Manila Üniversitesi’ne Bilişim Sektörü üzerine eğitimini tamamlamak için gitmiştir.

1,5 sene üniversite eğitimi için gittiği Filipinler(Manila)’de yaşamıştır. Tasarım üzerine çalışmalar yapmış ve Tasarım CVA Sertifikası almıştır. CISCO Sınavlarına girmiş; Cisco 200-301 CCNA ve Cisco 200-401 IMINS Speacialist sınavlarının sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Bilgi güvenliğinden operasyon güvenliğine ve bilgisayar sistemlerinin güvenliğine kadar birçok farklı kavramı kapsayan Siber Güvenlik alanında 2 sene eğitim almıştır. İstanbul’da bir eğitim kurumunda 2 sene Siber Güvenlik eğitimi almıştır ve sonunda yüksek bir derece ile eğitimini tamamlamıştır.

Bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platform olan Durma Play Trading Limited Şirket’in bilgi işlem bölümünde 6 yıl çalışmıştır.

Bosphorus Design %50 hisse ortağı Muhammed Öngel‘dir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.