Quentin Tarantino’nun IMDb En İyi Not Almış 4 Filmi

 Quentin Tarantino; Tüm zamanların gerçekten en iyi yönetmeni olarak söylemek ona söylenecek kelimer olmadığı içindir sanırım.Geçmişten günümüze ortaya çıkattığı filmler gerçekten bizi baya etkiledi ikon haline geldi ıkonlaşan replikler filmler artık 7’den 70 tüm ırkların din ve dil ayrımı olmadan herkesin hayranlıkla izlediği yönetmen.

Tarantino ; Imdb’den en yüksek notu almış mutlaka izlenmesi gereken filmlerini bir araya getirdik ancak diğer  filmlerini de mutlaka izlemelisiniz.

 The Hateful Eight

Western türündeki film, İç Savaş’ın bitmesinden altı, sekiz ya da 12 yıl sonra, bir grup yabancının, tipiden kurtulmak için dağdaki bir konaklama yerine sığınmasını ve gizli bağlılıkların hayatta kalmalarını tehdit ettiğini anlamalarını konu ediyor.

Imbd;7,8

Kill Bill: Volume 2

Birinci serinin devam filimi kahramanımız bize her şeyi anlatıyor diyebiliriz.Kadın kahramanın Bill ile ilişkisinin içeriği ya da olan bitenlerin nedenleri ve nasıllarına cevaplar henüz eksik ve bu bölümde netleşmesi anlamına geliyor.

(IMDb 8,0)

Kill Bill: Vol. 1

birbirinden farklı olağanüstü yeteneklere sahip bir kadın ölüm çetesi çeşitli büyük suikastlerde aktif rol almışlardır. Bill tarafından yönetilen çeteden ayrılan eski ‘kara mamba’ lakaplı, ‘Gelin’ in eski takım arkadaşlarından ve Bill’den intikam almak için haklı sebepleri vardır.

(IMDb 8,1)

Ucuz Roman

Ucuz Roman’da Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirine aşık bir çift küçük soyguncudur.Farklı karakterlerin buluşmasını anlatan film pek çok dalda ödül almıştır.

Baş yapıt olarak izleyeceğiniz soluksuz sinema geceleri diliyorum.

(IMDb 8,9)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.