Renkli Paylaşımları İle Dikkat Çeken Berkan Karabulut’un Fit Ve Cool Tarzı Beğeni Topluyor

Adını sıkça “Babako” lakabı ile duyduğumuz Berkan Karabulut, Survivor 2020’nin iddialı ve güçlü yarışmacılarından biri olarak ekranlarda karşımıza çıktı. Özellikle neşeli ve enerjik halleri ile dikkatleri üzerine çeken Berkan Karabulut, oyunlardaki performansları ile de kendini seyirciye kanıtladı. Survivor’ın Babako’su şimdilerde ise antrenmanları ve spor eğitimi ile beğeni toplamaya devam ediyor.

Hayatı boyunca birçok okul değişikliği yapan ve çok sayıda farklı insan ile tanışıp geniş bir arkadaş çevresi edinen Berkan Karabulut, insanlarla iletişim konusunda da oldukça başarılı. 2013 yılında fitness eğitmenliğine başlayan Berkan Karabulut, sporu hayatının her evresinde sürekliliği olan bir alışkanlığa, yaşam tarzına döndürmüş durumda. Oldukça fit olan Berkan Karabulut, eğitmenliğinin ardından 2015 yılında da kendi spor salonunu açtı. Berkan Karabulut, fit2movetr’de personel training ve pilates alanlarında eğitimler veriyor.

Hayatına dair eğlenceli anlarını, dostlarını, sevgilisini, ailesini güzel detaylarla fotoğraflayan Berkan Karabulut, bu anlarını takipçileri ile de paylaşmayı ihmal etmiyor. Yakışıklı sporcu Berkan Karabulut, Instagram ve Youtube hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak çeşitli paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Berkan Karabulut’un Instagram’da özellikle sevgilisi Lale Onuk ile olan aşk dolu paylaşımları ise takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuluyor.

Youtube’da 139 bin abonesi bulunan yakışıklı sporcu Berkan Karabulut, bu platformda da antrenman videoları, challengelar, sevgilisi Lale Onuk ile gittiği ülkeleri, tatilleri, etkinlikleri vloglar halinde yayınlıyor. Berkan Karabulut, son olarak ise Youtube’da sevgilisi ve dostları Cemal Can ve İlayda Şeker ile çıktığı New York tatilindeki en güzel anları paylaştı.

10 yılı aşkın süredir birbirlerini tanıyan Berkan Karabulut ve sevgilisi Lale Onuk, hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırılıyor. Güzel çiftin saygılı ve aşk dolu ilişkisi, eğlenceli halleri hayranları tarafından merakla izleniyor.

Fit yapısı kadar tarzı da dikkat çeken sporcu Berkan Karabulut’un dövmeleri de sevenlerinde beğeni oluşturuyor. Berkan Karabulut, özellikle iki dövmesinin anlamını şu şekilde ifade ediyor: “ Kolumda 2 sene önce yaptırdığım bir dövmem var, Fransızca “neden başladığını asla unutma“ yazıyor. Onun üstünde de bir koi balığı var. Bunun anlamı Japon efsanesine göre ters akıntıya karşı giden bir nehirde azmi ve kararlılığı sayesinde nehrin sonuna ulaşıp ejderhaya dönüşen bir balık.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.