Reynmen ve Farah Zeynep Abdullah Sevgili Mi?

Sosyal medya fenomeni ve çıkardığı şarkılar ile tanınan 25 yaşındaki Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ile 30 yaşındaki oyuncu güzel Farah Zeynep Abdullah’ın aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Farah Zeynep Abdullah, 2019 yılının son aylarında aşk yaşamaya başladığı Doğu Demirkol ile yaklaşık üç aylık bir ilişki sonrası ayrılmıştı. Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş ise Zalim İstanbul’un güzel oyuncusu Bahar Şahin ile aşk yaşamıştı.

Geçtiğimiz aylarda Doğu Demirkol ile yaşadığı ilişkiyi bitiren Farah Zeynep Abdullah’ın, gönlünü Reynmen’e kaptırdığı belirtilmişti.

Bir parkta tenis oynarken çok eğlendikleri görülen ikilinin samimi anlarının dikkat çektiği belirtilmişti. İkilinin bir araya gelmesi ve samimi oldukları iddiası aşk olup olmadığına dair soruları akıllara getirmişti.

Ardından tekrar yayımlanan haberlere göre tekrar bir araya geldikleri ve yine samimi oldukları iddia edildi.

İkilinin, bir arada görüntülenmemek için ilişkilerini gözlerden uzak yaşadığı konuşuluyordu. Sabah’ta yer alan habere göre; Sevgililer, geçtiğimiz günlerde Levent’teki bir restoranda baş başa yemek yerken görüldü. Reynmen ve Farah Zeynep Abdullah’ın, mekanda tedbiri elden bırakmadığı ve görüntülenme ihtimaline karşı birbirine mesafeli oturduğu belirtiliyor.

Fakat ikiliden henüz ilişki hakkında bir açıklama gelmedi.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.