Rumeli Depolama İle Eşyalarınız Güvende!

Son güncelleme:

Eşya depolama konusu hepimiz için bir telaş. Taşınma ve benzeri olaylarda eşyalarınızın güvenliği Rumeli Nakliyat ve Depolama sayesinde emin ellerde.

Rumeli Depolama

İstanbul Eşya Depolama Firması: Rumeli Depolama

Evlerimizi dizayn ederken özenle eşyalarımızı da seçeriz. Zevkimize göre ve ciddi paralar ödeyerek sahip olduğumuz bu eşyalar günü geldiğinde bize bir yük oluyor. Evimizi değiştirmek istediğimizde Rumeli Nakliyat ve Depolama tecrübeli kadrosu ve büyük araçlarıyla imdadımıza yetişiyor. Taşınan eşyalar çelik kasalı araçlarla ve birçok görevli sayesinde sigortalı olarak varacağı yere ulaşıyor. İşinde 18 yıllık bir tecrübeye sahip olan firma kaliteli hizmeti sayesinde kısa sürede adını duyurmayı başardı.

Depolar Temiz ve Nemden Uzak

Boşuna Ev Kirası Ödemeye Son

Özellikle pandemi döneminde çoğu kişi evlerini boşaltmak zorunda kaldı. Uzaktan eğitim sebebiyle aile evlerine dönen öğrenciler ya eşyalarını yok fiyatına satıp evini boşalttı ya da uğramadıkları evlere kira ödemeye devam ediyorlar. Beğenerek aldığımız eşyalar satılırken bir anda dehşet bir değer kaybediyor. Bu da bizim maddi zararımıza yol açıyor. Özellikle İstanbul’da boş yere kira ödemek oldukça can sıkıcı çünkü fiyatlar yüksek.

Depo İstanbul ile bu sorunlarınızı geride bırakın. Her boyutta eşyanızı alıyorlar ve çok uygun bir fiyata depolama şansınız oluyor. Aylardır oturmadığınız evlere kira ödemek yerine cebinizi sevindirecek bir bütçeyle eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Üstelik profesyonel çalışan bir ekip ile eşyalarınız sigorta altına alınıyor. Yani eşyalarınızın bir zarar görmesi halinde firma sorgulamadan zararınızı giderip sizi bu mağduriyetten kurtarıyor.

Düzen ve Güvenlik

Güvenlik Son Seviyede: Depo İstanbul

Rumeli Nakliyat ve Depolama birçok depoya sahip. İster Anadolu yakasında oturun ister de Avrupa, her yerde bir şubeleri bulunuyor. Bini aşkın kişinin aktif olarak kullandığı istanbul eşya depolama topluma oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Firma 30’dan fazla depoya sahip.

Güvenlik açısından bir şüpheniz olmasın. Eşyalarınız sürekli personellerin gözetimi altında ve temiz bir şekilde saklanıyor. Depoların giriş ve çıkışlarını kontrol eden sayısız kamera yerleştirilmiş ve 7/24 izleniyor. Bunun yanında şubelerde erken uyarı alarm sistemi mevcut. Yani tüh eşyalar gitmiş sağlık olsun lafını duymayacaksınız. Ayrıca depolardaki tüm kapılar şifreli bir sistem ile açılıyor. Burada çalışan personeller dışında şifreleri bilen yok. Üstelik bu kadar yüksek bir güvenlik sistemine rağmen eşyalarınızın başına bir şey gelse bile, firma bunun kendi sorumluluğu olduğunun bilincinde ve sorgulamadan şikayetinizi dindiriyor.

Yüksek Güvenlik Sistemi

Fiyatlandırma Prosedürü Oldukça Cazip

Eşya depolama fiyatları eşyalarınızın hacmine göre değişiklik gösteriyor. Birkaç parça veya bütün bir ev eşyası olarak ayırmaksınız uygun fiyatlarla depolama imkanınız oluyor. İstisnai durumlar için ücretsiz bir hizmetleri daha var: Ekspertiz. Fiyatı net bir şekilde belirlemek için işinde tecrübeli bir ekspertiz eşyalarınızı ücretsiz olarak inceliyor, hesaplıyor ve size bir fiyat çıkarıyor. Örneğin 1+1 evinizin eşyalarının depolanmasını istiyorsunuz. Tahmini olarak mini boy olarak geçen kategoriye giriyorsunuz ve aylık 350 TL + KDV gibi bir ücret çıkarıyorlar. Maksimum kategori ise mega boy, yani 4+1 evinizin eşyalarını 700 TL + KDV olarak depolama şansını elde ediyorsunuz.

Fiyatların oldukça makul olmasının yanında kredi kartı ile ödeme de yapabiliyorsunuz. Müşterilerinin memnuniyeti üzerine çalışmaları sebebiyle kredi kartına taksit imkanı da insanların tercih sebeplerinden biri oluyor.

İstanbul Eşya Depolama İle Paranız Cebinizde Kalsın

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.