Sabah Pancake’lerinize Sanat Katmak İster Misiniz? PancakeBot Sayesinde Mümkün

Son güncelleme:

Sabah kahvaltısının en vazgeçilmez ve en güzel yiyeceği tartışmasız Pancake’dir. Pancake güne başlarken mutluluk kaynağı niteliğinde. Dünyanın ilk Pancake yazıcısı olan PancakeBot sabah kahvaltınıza mutluluk yanında eğlence de ekleyecek. Birbirinden güzel tasarımlar yapabildiğiniz bu ürün Pancake’lerinizi daha sanatsal yapabilir.

Peki PancakeBot nedir? PancakeBot nasıl kullanılır? PancakeBot özellikleri neler? PancakeBot avantajları ne? Tüm bu soruların cevaplarıı ayrıntılarıyla inceleyelim.

PancakeBot nedir?

PancakeBot nedir?

PancakeBot 3D yazıcı mantığıyla çalışan bir ürün olarak karşımızda. Pancake tasarımınızı istediğiniz gibi yapıp baskı işlemini de PancakeBot’a bırakabilirsiniz. Pancake tasarımı yapmak için PancakePainter adı yazılı mevcut.

Yaptığınız sanatsal tasarımları kağıda yaparak direk taratabilir ya da bu uygulama ile yapabilirsiniz. Tasarımlarınızı tamamladığınız zaman oluşan çalışmayı sd karta atabilir ve sonrasında yazıcıdan bastırabilirsiniz.

PancakeBot Avantajarı Nelerdir?

PancakeBot Avantajarı Nelerdir?

Eğer kahvaltıda daha eğlenceli tabaklar oluşturmak istiyorsanız bu ürün sizin için vazgeçilmez olacak. Bunun yanı sıra eğer çocuklarınıza daha farklı ve eğlenceli tabak hazırlamak istiyorsanız da çocuklarınıza PancakeBot ile iştah açıcı tabaklar sunabilirsiniz.

Sabahları kahvaltı yapma problemi olan, az yeme ya da yemek yememe problemi olan çocuklar için bu ürün son derece sorun çözücü olabilir.

Özel günler için farklı şekilde yiyecek hazırlamak istiyorsanız PancakeBot size yardımcı olacaktır. Özel günlerinizi daha özel hale getirebilir ve bu durumu tabaklarınıza yansıtabilirsiniz.

İştah açıcı sanatsal tabaklar PancakeBot sayesinde yakın zamanda sıkça karşımıza çıkacak gibi duruyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.