Saçlarınız Dans Ediyor: Taner Yılmaz

Son güncelleme:

Her kadının daima savunduğu düzenli bir kuaförü vardır. Ancak Taner Yılmaz Garage Hair Repair Studio ile yeni bir düzen başlıyor.

Garage Hair Repair Studio

Ünlü İsimler Burada Toplanıyor!

Garage Hair Reapair Studio verdiği hizmetler ve kalitesiyle herkesin dikkatini çekiyor. İsminden de belli olduğu üzere yıpranan ve kötü durumda olan saçları hayata yeniden kazandırmak konusunda iddialı. Yaptıkları saç boyama işlemleri öyle başarılı ki, en çekingen kadını bile saç boyamaya ikna edebiliyor. Malum ki bu başarıları Instagram hesabında da paylaşıyorlar, gittikçe popüleritesi artan Garage Hair Repair Studio ünlü isimlerin de sıkça uğradığı bir yer oldu. Merve Boluğur, Deren Talu, Öykü Karayel, Ege Kökenli ve sayamayacağımız birçok isim burayı tercih ediyor. Bu isimlerin yanında birçok sosyal medya fenomeni de cabası. Saçlarına yapılan işlemlerden memnun kalan ünlüler, markaya bir fotoğraf vererek reklam yapmayı ihmal etmiyor.

Ayça Çağla Altunkaya

Bitik Saçlar Bile Toparlanıyor

Marka ilk şubesini Nişantaşı semtinde açtı. O dönemde yaptığı işlerle ciddi başarılar yakalayan Studio şu anda İstanbul ve İzmir’de toplam beş şubeye sahip. Kariyerinin başında ombre çalışmalarıyla sosyal medyayı sallayan marka birçok konuda iddialı. Saç renklendirme teknikleri ile yeni neslin isteklerini yakaladı Garage Hair Repair Studio. Son olarak da en zor kısım kalmıştı. Yıpranmış saçları toparlayabilmek! Tüm kadınların şikayetçi olduğu konudur bu. Saç uzatmak ve sağlıklı kalmasını sağlamak tam bir eziyettir. Taner Yılmaz ile artık böyle bir derdimiz yok. Saç diplerinden uçlarına kadar uygulanan bakımlar sayesinde saçlarınız uzun da olsa gür ve ışıl ışıl. Saçlarımızı kimyasal maddelerden olabildiğince uzak tutarak sağlıklı bir görünüm elde ediyorlar.

Taner Yılmaz ve Merve Boluğur

Fiyatlar Da Uçuk Değil!

Garage Hair Repair Studio

Taner Yılmaz uzun bir zamandır Garage Hair Repair Studio da çalışıyor ve işinde uzmanlaşmış. Instagram profilinde başarılı renklendirme, kesim ve şekillendirme modellerini de bizimle paylaşmaktan çekinmiyor. Başarılı kuaförün Merve Boluğur ile bir videosu bile var. Herkes bilir ki özellikle sarı saçlar ile çalışmak gerçekten zordur. Ancak Taner Yılmaz işinde zorluk tanımıyor. Markanın bu başarılarına rağmen fiyatları da oldukça normal. Çoğu vasıfsız ve şişirme fiyatları olan stüdyolar ile kıyaslarsak uygun bile. Örneğin bir fön çektirmek 45 TL. Tabi bakım ve boya uygulamalarında fiyatlar artıyor. Ancak eminim ki ne kullanıldığını bilmediğimiz bir yerde saç bakımına 500 TL vermektense organik ürünlere 500 TL vermeyi tercih ederiz.

Taner Yılmaz ve Merve Boluğur

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.