Sağlığınız Ebru Zülfikaroğlu ile Her Zaman Ön Planda

Son güncelleme:
Ebru Zülfikaroğlu Kimdir?

Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu, Kadın Hastalıkları Doğum& Genel Cerrahi Uzmanıdır. Kendi alanında birçok başarıya imza attığını bildiğimiz bir isimdir. Hastalarına olan ilgisine de eğer Ebru Zülfikaroğlu’nun İnstagram hesabını takip ediyorsanız illaki tanık olmuşsunuzdur. Bir doktordan ne bekliyorsanız beklentinizi fazlasıyla karşılayacak bir doktordur. Dilerseniz Ebru Zülfikaroğlu’nun Vajinismus Tedavisi hakkında ve Ebru Zülfikaroğlu Kimdir? yakından inceleyelim. Daha yakından tanımak için hem de tedavileri hakkında bilgi almak için drerbruzulfikaroglu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ülkemizin En Büyük Cinsel Sorunlarından Vajinismus’un Tedavisi Mümkün

Ebru Zülfikaroğlu ile Vajinimus Tedavisi: https://youtu.be/Tr5HUD6_TP0

Bu tedaviye Ebru Zülfikaroğlu’nun internet sitesinden ulaşarak geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Vajinismus ülkemizin en büyük cinsel sorunlarından biridir. Peki Vajinismus Nedir? Bilimsel nitelikli eğitimler yerine kulaktan dolma abartılı ilk gece hikayeleri ile cinsellik öğretilmeye çalışılan genç kızların bilinçaltında cinsellik çok kötü bir deneyim olarak yer eder. Bu durum ise ileride büyük bir probleme yol açar. Çünkü; bu korkudan dolayı kadınlar, eşlerini çok sevmelerine rağmen bir türlü ilişkiye giremezler. Ankara Vajinismus Tedavi Merkezleri ile Op.Dr.Ebru Zülfikaroğlu’nun öncülüğünde bu hastalığın tedavisi mümkün hale getirilmiştir. Vajinismus Ankara tedavisinin başarısını etkileyen en büyük faktör hastanın doktoruna duyduğu kesin inançtır.

Vajinoplasti Ameliyatı

Vajinoplasti Tedavisi ve Ebru Zülfikaroğlu : https://www.instagram.com/p/CLo0z9tgnFi/?utm_medium=copy_link

Vajina daraltma veya vajinoplasti ameliyatı ile kötü travmatik doğum hikayesi olan kadınların ileri derece genişlemiş veya deforme olmuş vajina yapılarının yeniden eski hale gelmesi sağlanmaktadır. Bu ameliyatı olduktan sonra sosyal ortamlarda kendinizi daha rahat hissedecek, cinsel birliktelik sırasında yaşadığınız olumsuzluklardan kurtulacaksınız. Detaylı bilgiye Ebru Zülfikaroğlu internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Labioplasti Ameliyatı

Genital bölgede vajinanın hemen giriş kısmında ve onun hemen dış kısmında yer alan dış dudak normalden daha büyük veya sarkık olması durumunun düzeltilmesine labioplasti denilmektedir. Labioplasti operasyonu ortalama 45 dakika sürmektedir. Operasyon sonrası 3-4 hafta cinsel ilişkiye girmemeleri önerilir. Tedavinin içeriğine Ebru Zülfikaroğlu’nun internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Site üzerinden tedaviyi incelediğimizde altta yorum kısımları dikkat çekmektedir. Her tedavide olduğu gibi bu tedavide de Ebru Zülfikaroğlu’na kötü bir yorum gelmemiştir.

Birçok Başarılı Tedavinin Asıl Kahramanı Ebru Zülfikaroğlu

Ebru Zülfikaroğlu başarılı bir kadın doktordur. Hayat serüveni de sürekli başarılara imza atması ile geçmiştir.

1971 yılında Mut’da doğmuştur. 1989 yılında TED Ankara Kolejini, 1995 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirmiştir. Asıl kariyer serüveni bu andan itibaren başlamıştır. 2001 yılında Numune Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanlığını, 2004 yılında ise Zekai Tahir Burak Hastanesinde Kadın Doğum Uzmanlığını almıştır. 2001-2002 yıllarında, Yale Üniversitesi Reprokdüktif Endokrinoloji ünitesinde ‘İmplantasyonda HOX A10 genin ekspresyonu’ ile ilgili moleküler düzeyde çalışmalarda bulunmuştur. Ebru Zülfikaroğlu’nun Tıbbı Sertifikaları:

  • Laparoskopi Sertifikası
  • Histeroskopi Sertifikası
  • Ultrasonografi Sertifikası
  • Neonatal Resüsitasyon Sertifikası
  • Cinsel Terapi Uygulama Sertifikası

Op.Dr.Ebru Zülfikaroğlu, Prof.Dr. Barış Zülfikaroğlu ile mutlu bir evliliğe sahip, Can ve Naz adında da iki tane çocuğa sahiptir.

Ebru Zülfikaroğlu ve Neşe Dolu Ailesi

Ebru Zülfikaroğlu ve Ailesi mutlu bir kare

İnstagram uygulamasında ebruzulfikaroglu adı ile bulabileceğiniz sayfasında, Ebru Zülfikaroğlu kendi alanıyla ilgili olarak birçok paylaşım yapmasının yanı sıra ailesini de ön plana çıkarmaktadır. Profile hakim olan hasta yorumları, tedavi bilgileri vs. gibi birçok paylaşım ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Fakat bunlarla beraber kızıyla kıyafet uyumu, aile sıcaklığını verdiği fotoğrafları ile de belirli bir ilgi toplamıştır.

Ebru Zülfikaroğlu ve kızının kıyafet uyumları görenlerin ilgisini çekiyor.
Ebru Zülfikaroğlu serüvenimize bu mutlu aile fotoğrafı ile son verelim.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.