Salgın Başlayınca Kendisini Haremiyle Lüks Otele Kapatan Tayland Kralı Cariyesiyle…

Ülkesi koronavirüsle savaşırken 20 cariyesini de yanına alarak kendini Alpler’deki lüks otele kapatan Tyland Kralı Maha Vajiralongkorn’un son görüntüleri ortaya çıktı. Kralın lüks otelin dördüncü katını tamamen kapattığı ortaya çıakrken, yaptıkları ile de tartışmalı liderler arasında en başlarda yer alıyor.

Ülkesi koronavirüsle mücadele ederken 67 yaşındaki Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, kendini ve 20 cariyelik haremini Almanya’nın Bavyera eyaletinde bulunan Garmisch-Partenkirchen kasabasındaki Grand Hotel Sonnenbichl’te karantinaya almıştı. Cariyeler ile orduda rütbe veren ve en son olarak otele kendini cariyeler ile birlikte kapatan lidere halk tepki göstermişti.

Karantina sırasında Tayland Kralı, daha sonra ülkesine döndü. Ülkesinde işlerini halleden lider yeniden otele döndüğü oraya çıktı. Sessiz sedasız otele dönen ve oteli kapattıran Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn özellikle Almanya’da oldukça tartışılıyor.

Tayland Kralı, koca bir katını “zevk oteline” çevirdiği Grand Hotel Sonnenbichl yakınlarında, haremiyle birlikte görüntülendi. Cariyesiyle birlikte bisiklet süren kral, Avustruya sınırına yakın bir otelde kalıyor. Ortalarda da gözükmemeye dikkat eden  Kral Maha Vajiralongkorn, Unterammergau cariyesiyle birlikte görüntülendi ve fotoğrafları çekildi.

Salgın başlayınca kendisini haremiyle lüks otele kapatan Tayland Kralı cariyesiyle bisiklet keyfi yaptı

Kral’ın hizasında cariyelerden biri bisiklet sürerken, diğer bisikletçilerin arkada takip ettiği dikkat çekti.

Rama X olarak da bilinen Vajiralongkorn, her zaman bir kral imajının aksine farklı tarzlar ile görülmüş ve medyada oldukça gündem olmuştu.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.