Sanal Gerçeklik Platformu Decentraland

Decentraland (MANA) kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. Bu sanal dünyada, kullanıcılar daha sonra gezinebilecekleri, üzerine inşa edebilecekleri ve para kazanabilecekleri arazi parçaları satın alırlar. Decentraland iki jeton kullanır: MANA ve LAND. MANA, değiştirilemeyen ERC721 LAND jetonlarını elde etmek için yakılması gereken bir ERC20 jetonudur.

Decentraland Değeri
₺0,555049 TRY

Decentraland ilk olarak Mart 2017‘de yayınlanan bir beyaz bültende açıklandı . Decentraland, kullanıcıların Decentraland’daki sanal arazinin mülkiyetini temsil eden, değiştirilebilir olmayan bir ERC-721 jetonu olan LAND’ı satın alabileceği, geliştirebileceği ve satabileceği sanal bir dünyadır. LAND’ın her bir parseli benzersizdir ve sahipler, kendi arazilerinde hangi içeriği yayınlamak istediklerini seçebilirler; bu, basit, statik bir sahneden etkileşimli bir oyuna kadar değişebilir. Kullanıcılar, LAND’ın yanı sıra Decentraland’daki diğer tüm mal ve hizmetleri, değiştirilebilir bir ERC-20 jetonu olan MANA ile satın alabilirler.

Piyasa Değeri ₺811.789.192 TRY

Decentraland Jeton

MANA, Decentraland’da mal ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılan dijital varlık belirtecidir. Jetonlar için ERC20 standardına uygun olarak Ethereum üzerine inşa edilmiştir. MANA, itibari para birimi veya diğer dijital para birimleri için satın alınabilir ve satılabilir.

24 Saatlik Hacim ₺431.680.251 TRY

Decentraland Değerleri

Piyasa Değeri: $115,90M
Piyasadaki Arz: MANA1,46B
Toplam Arz: MANA0
(24S) Hac.: $10,17M
Değ (7G): +2,41%

Mana İyi Bir Yatırım Mı?

MANA, aslında piyasadaki diğer birçok altcoin ile karşılaştırıldığında iyi bir uzun vadeli yatırımdır. Bununla birlikte, bir kripto jetonuna yatırım yapmak istiyorsanız dikkate almanız gereken harici faktörler (Bitcoin fiyat hareketi gibi) vardır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.