Sarayın Karşısında Gündüz Vakti İlişkiye Girdiler!

Tüm dünyada koronavirüs salgını nedeniyle “evde kal” çağrıları yapılırken, İngiltere’nin başkenti Londra’daki Buckingham Sarayı’nın karşısındaki alanda cinsel ilişkiye giren çift bir anda gündeme yerleşti. İngiltere polisi, çifte, “Salgın var, sosyal mesafenizi koruyun” uyarısı yaptı.

Koronavirüsten en feazla etkilenen ve neredeyse tedbirlede en geç kalan ülkeler arasında olan İngiltere’de şoke edecek görüntüler yaşandı.

Londra’daki Buckingham Sarayı’nın karşısındaki alanda cinsel ilişkiye giren bir çift video ile çekildi. Sosyal izolasyonun bugünlerde son derece önemli olduğu zamanlarken cinsel ilişkiye giren çifti ise polis uyardı.

Polis çifti gözaltına almadı onun yerine “Salgın var, sosyal mesafenizi koruyun” uyarısı yaptı.

Üstelik çift, etraftaki kalabalığa aldırmadı. Polis geldiğinde ancak toparlanan çifti ise yoldan geçenler polislere şikâyet etti. İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden The Sun’a konuşan görgü tanıkları, “Kraliçe bunu görse öfkeden deliye dönerdi. Buckingham Sarayı’nın gölgesinde tavşan gibi davrandılar” yorumunu yaptı.

Yaşananları telefonunun kamerasıyla kaydeden 27 yaşındaki bir bisikletçi, “15 dakika boyunca yakınlaştılar ve daha sonra kadın adamın üzerine çıkarak cinsel ilişkiye girdiler. Ben doğrudan onlara baktım ama hiç rahatsız olmadılar. Sonra da onları kameraya çektim” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.