Reklam Ver

Sarı Kırmızılıların Büyük Hedefi Kondogbia!

Cimbom orta saha transferi için çalışmalarını sürdürürken, Valencia’dan Kondogbia için girişimler yaptığı da ortaya çıktı.

Orta sahaya oyunun iki yönünü de oynayabilen bir oyuncu transferi yapmak isteyen ve bu doğrultuda Rennes’ten Grenier ile görüşen Cimbom‘da isimler teker teker ortaya çıkıyor. Galatasaray’ın gündeminde olan isimlerden birisi de Valencia’dan Geoffrey Kondogbia. İspanyol basınının haberine göre sarı kırmızılı takım, Fransız oyuncu için ilk görüşmeleri gerçekleştirdi ve futbolcudan gelecek yanıt bekleniyor.

Geoffrey Kondogbia, defansif orta saha pozisyonunda oynayan Fransız milli futbolcudur.

Geoffrey Kondogbia, PSG’den Teklif Beklemekte

Cimbom‘un Valencia‘nın gözden çıkardığı futbolcu Geoffrey Kondogbia için kiralama teklifi hazırladığı ve önündeki engelin de PSG olduğu belirtildi. Önümüzdeki sezon için orta saha transferi yapmak isteyen PSG’nin, Geoffrey Kondogbia’yı alternatif isimler arasında tuttuğu ve bundan dolayı 27 yaşındaki futbolcunun da Fransız ekibini beklemekte olduğu vurgulandı.

Serie A takımlarından Inter’de oynamaktadır.

78 Minyon Euro’luk Transferi Var!

Lens altyapısında yetiştikten sonra Sevilla’da kendisini geliştiren ve 2013 yılında Monaco’ya 20 milyon euro, 2015’te Inter’e 36 milyon euroluk transferler yapan yıldız isim Kondogbia , üç yıllık Inter ile olan macerasında tutunamadıktan sonra 2018 yılında 22 milyon euro bedel ile Valencia’ya gitti.

Kondogbia, İspanyol ekibinde vazgeçilmez isimlerden biri olmayı başardı ve 99 maçta oynadı. Bu maçlarda 7 gol ve 6 asistlik performans gösterdi. Kondogbia, takımın yeniden yapılanmaya gitmesi ve maaş skalasını düşürme planı sebebiyle gözden çıkarıldı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.