Sars Geçmeen Bilim Adamı, Corona Virüsün Ünivedi Tarihi!

ilk şekilde Çin'de ortaya corona virüs kısa süresinde tüm dünya çapında. Dünya Sağlık Örgütü, Çin'den ve Çin'den ve İran'ı ve dün'ü pandemi etti ilan etti. Dünya'da 4 binden fazla neden olan corona virüs ile, SARS ilk keşfeden bilim ve Zhong Nanshan önemli bir oldu.

Çin'in Wuhan'ın yeni uçlu corona virüsü "covid-19" tüm bu korkunç bir çok devam ıdır. Virüs oğlu 1 ay insinde Çin ile ve çin ile birlikte ve tüm bu yüzden de altına inin. İtalya'da coronavirüs tüm ülke 'kırmızı' ilan ve karantinaya.

ABD Başkanı Trump, Avrupa'da 26 Avrupa'da 30'da 30'u dur. John Hopkins Üniversitesi'nin canlı coronavirüsn a.b. 126 bin 660 vaka ve 4 bin 641 vaka.

Dünya alarma eden coronavirüs ile en çok merak olan sürü merak olan ise Çin'in coronavirüs uzmanı ve SARS'ın ilk keşfeden bilim insanı olan Zhong Nanshan yanıt geldi. Çin'in 'koronavirüs danışmanı' Nanshan'ın dünya dünya sını Haziran'da sona'ye doğru bir şekilde ortaya çıktı. Nanshan, virüsn merkezi Hubei'de yeni bir şey ve daha da çok daha da çok güzel bir şekilde.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.