Seçil Gür’ün Muhteşem Stilisti: Yusuf Can Dirik

En çarpıcı fotoğraf çekimlerinde gördüğümüz birbirinden güzel kadınların giyimlerinin en büyük kahramanı Yusuf Can Dirik, güzelliği ile nefes kesen bir isime daha stilistlik yapıyor. Türk müziğinin güçlü ismi Seçil Gür, son günlerde sosyal medyadaki görünümleri ile övgüleri üzerinde topluyor. Muhteşem stilist Yusuf Can Dirik ile güzel müzisyen Seçil Gür’ü yakından tanıyalım.

Başarılı stilist Yusuf Can Dirik.

Yusuf Can Dirik, Bu Güne Kadar Dergi, Fotoğraf ve Birçok Fotoğraf Çekiminin Arkasındaki Büyülü İsim.

Haliç Üniversitesi mezunu Yusuf Can Dirik, stilistlik mesleğinin yanında turizm sektörü ile de ilgileniyor. Dünyadaki birçok görülmeye değer mekanları ziyaret eden başarılı stilist Yusuf Can Dirik, sosyal medya hesabındaki fotoğraflarıyla bu güzel mekanları adeta takipçilerine yaşatıyor. Dirik Grubu bünyesindeki TST Turizm & AHE Turizm & Adora Apart Hotels’te yöneticilik konumunda bulunan Yusuf Can Dirik, otelin genel müdürü olan Rasim Keleş ile birlikte birçok başarıya imza atmış başarılı bir yönetici. Otele Blue Award ödülünü de kazandıran Yusuf Can Dirik, Haliç Üniversitesi’nin Güzel Sanatlar Fakültesi’nde bulunan Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun olan ünlü stilist, yiyecek ve içecek sektöründe ailesi ile birlikte başarılı işlerde bulunuyor. Yusuf Can Dirik’in yiyecek ve alkollü-alkolsüz içecek sektörünün yanında otel yönetimi, gıda güvenliği, etkinlik yönetimi ile organizatörlüğü, büyük tutkusu olan ve dünyayı gezmeyle ilişkili bir görev olan seyahat yönetimi, tatil, mutfak sanatları gibi sayısız alanda uzmanlığı bulunuyor. Günümüzde adını başarılı fotoğraf çekimlerinde sıkça söz ettiren Yusuf Can Dirik, şimdilerde ünlü isimler için stil danışmanlığı yapıyor. Hizmet sektörü dolayısı ile iyi derecede İngilizce konuşan başarılı stil danışmanı, genç yaşta olmasına rağmen kendini geliştirmesi ve tecrübeleri bakımından da epey ilerlemiş bir kişilik olarak karşımıza çıkıyor.

Yusuf Can Dirik, ünlü isimlere stil danışmanlığı yapıyor.

Yusuf Can Dirik’i Birçok Projede Işıltılı Görünümlerin Sahibi Olarak Gördük.

Ünlü manken Çağla Şikel’in Fox ekranlarında sunuculuğunu üstlendiği En İyi Ben Söylerim yarışmasındaki görünümünün stil danışmanlığını başarılı stilist Yusuf Can Dirik üstlenmişti. Çağla Şikel’in bu ışıltılı görünümünden moda camiasında övgüyle söz edildi. En İyi Ben Söylerim isimli bu yarışma bir müzik yarışması oldu ve Çağla Şikel, tüm zarafeti ile bu programda yer aldı. Ünlü makyaj firması Max Factor’ün yüzü olan güzel oyuncu Bensu Soral’ın stilistliğini de üstlendi başarılı stilist. Bensu Soral’ın çekimlerinde adından büyük övgüler ile söz ettiren Yusuf Can Dirik, moda camiasında kısa sürede hızla yükselen bir isim haline geldi. Birçok dergi çekiminde de sıkça adından söz ettiren Yusuf Can Dirik, Nutrion Istanbul isimli beslenme ve diyet dergisinin ünlü oyuncu İlker Kızmaz ile yaptığı röportaj için yapılan dergi çekimlerinde stilist Sinem Kaleli ile birlikte stil danışmanlığı asistanı görevini üstlendi. Ödül törenlerinin de en parlak isimlerini öne çıkaran başarılı stilist, GQ The Men Of The Year töreninde duru bir güzellik olan Müge Boz’un stil danışmanlığı görevini üstlendi. Müge Boz ile birlikte oluşan bu çarpıcı görünüm, ödül töreninin en güzel isimlerinden biri oldu ve Yusuf Can Dirik’in adından övgüler ile bahsedildi. Gecenin en şık isimlerinden biri olan Müge Boz, ünlü stilist sayesinde tüm gözlerine üzerine çekti. Müge Boz’un stil danışmanlığı görevini bir başka projede de üstlenen Yusuf Can Dirik, daha önce İlker Kızmaz’ın stilistliğini yaptığı beslenme diyet dergisi Nutrion Istanbul’un dergi çekimlerinde bir kez daha yer aldı.

Yusuf Can Dirik, ünlü müzisyen Seçil Gür’ün stilistliğini yapıyor.

Her Başarılı Çekimin Ardında Başarılı Stil Danışmanı Yusuf Can Dirik Var.

Özge Ulusoy’un da daha önce danışmanlığını yapmış olan Yusuf Can Dirik, ünlü manken ile bu defa ünlü bir ayakkabı markası olan Skechers çekimlerinde bir araya geldi. Güzel mankenin Türkiye yüzü olduğu bu ayakkabı markası çekimleri, Yusuf Can Dirik ile renkli bir hal aldı. Sabah programlarının en eğlencelilerinden biri olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah isimli programda Demet Akalın’ın stil danışmanı olan Yusuf Can Dirik, her projeye uygun kombinleri ile bu sabah programında da yine harikalar yarattı. İzleyicilerin hayran kaldığı bir stil ortaya çıkaran Yusuf Can Dirik, Demet Akalın ile Nostalji albümünde bir kez daha bir araya geldi. Yeşil tonlarında bir albüm kapağı ile müthiş bir iş çıkarılan Nostalji albümünün çekimleri, başarılı stilist sayesinde moda camiası tarafından tam not aldı. Yusuf Can Dirik, bu ünlü isimlerin dışında çarpıcı bir güzellik olan Merve Boluğu’un YouTube kanalı ve daha birçok çekimde yer alan stillerinin danışmanlığını, müzisyen Berkay’ın sahne performansları için düzenlenen görünümleri, Doğukan Meteoğlu’nun çeşitli kliplerinin çekimlerinin stilistliğini, Sufleband grubunun güzel ismi Göksu Taşçeviren’in yanında şarkıcı Şira, Seher Çelik gibi başarılı isimlerin stil danışmanlıklarını da üstlendi. Her kişilik için farklı ve orijinal görünümler oluşturan Yusuf Can Dirik, her projede adından beğeni ile söz ettiriyor. Kariyerinde hiç sekmeden ilerleyen başarılı stilisti, her seferinde övgü dolu bir isim ile görüyoruz. Son zamanlarda ünlü müzisyen ve söz yazarı Seçil Gür’ün stil danışmanlığı görevini üstlenen Yusuf Can Dirik, yine başarılı bir görünüme imza atıyor.

Başarılı müzisyen Seçil Gür.

Müzik Camiasının Hem Güzel Hem Başarılı İsmi Seçil Gür Kimdir?

1 Ocak 1986 tarihinde Almanya’nın Bavyera adlı eyaletinin Hof şehrinde dünyaya güzel gözlerini açan başarılı müzisyen, Adanalı bir ailenin kızı olarak sıcak bir yuvaya doğdu. Henüz 12 yaşında iken müzik alanındaki kariyerine adım atan Seçil Gür, müzisyenlik serüvenine Adana’daki Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası’nda başladı. Lise öğrenimine kadar akademik hayatına Adana’da devam eden başarıcı şarkıcı ve söz yazarı, 99’da üniversite öğrenimi için İstanbul’a geldi ve burada kısa süreli sahne deneyimleri ile gösteri dünyasına ufak ufak adım atmaya başladı. Seçil Gür’ün kuzeni olan Hande Özyürek de başarılı müzisyen gibi bir sanatçı idi ve keman virtiözü olarak görev yapıyordu. Kuzeni Hande Özyürek’in desteği ile üniversite hayatına adım adam Seçil Gür, İstanbul’daki Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde opera eğitimi gördü ve böylece kendi eserlerini ortaya koymaya başladı. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi bölümünde akademik çalışmalar yürüten Seçil Gür, şan ud, piyano, Batı ve Türk müziği solfeji, üslup repertuvar ve mimik, diksiyon gibi birçok uzmanlık alanında eğitim görerek kendini geliştirdi.

Seçil Gür, 1986 doğumlu ünlü sanatçı.

Seçil Gür, geçtiğimiz yıl Aralık ayında, sözü ve bestesi Serdar Ortaç’a ait olan ve aranjmanını Mustafa Ceceli’nin üstlendiği ‘İşkence’ isimli bir single ve bun single’a eşlik eden bir video klip yayımlayarak müzik camiasında büyük beğeni topladı. Bu yıl Ocak ayında ise Emre Plak imzalı ‘Sebepsiz Çiçek’ isimli single’ı Serdar Ortaç ile düet yapması sonucu ortaya çıkardı. Bu single’a da eşsiz bir klip eşlik ederek yine adından övgü ile söz ettirdi Seçil Gür. Bşarılı müzisyen Seçil Gür’ün bütün şarkıları ise şu şekilde listelenebilir: Serserim Benim, Ağlamak Güzeldir, Karaağaç, Hastayım Sana, Deli Yangın, Dünyalar Kadar, Yeniden Başlasın, Emi, İşkence, Sebepsiz Çiçek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.