Şeffaf Ve Güvenilir Çalışmalar: ANT Coin

Kripto para birimlerinden biri olan Ant Coin yani Aragon sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki insanlar beraber çalışma fırsatı buluyor. Birçok insan aynı amaç doğrultusunda beraber ilerliyor.

Diyelim ki bir amaç için, ortak bir havuzda para toplanıyor ve biz de para veriyoruz. Daha sonra bu paranın olması gerektiği yere gidip gitmediğini bilemezsek bu işi tekrarlar mıyız? Aragon platformu bize tam olarak bunu sağlıyor: şeffaflık ve güvenilirlik.

ANT ise Aragon Ağının token’ıdır. Genel ağı yönetmek ve özel ağ hizmetlerini desteklemek için kullanılır. İş token’larının yanında, insanlara bir gelir veya çıkar sağlamak, kısaca ikna etmek üzerine tasarlanmıştır. Eğer ANT sahibiyseniz, Aragon Ağının yönetiminde doğrudan hak sahibisiniz demektir. Aynı zamanda eğer ilgileniyorsanız, Ağı geliştirme hakkınız da var.

Peki İş Token’ı Neden Var?

Tek bir Ağ token’ı kullanmaktansa birçok iş token’ı kullanmak çok daha yararlı. Öncelikleri bu riskleri azaltır, yani verilen her bir ağ hizmetini kendi içinde değerlendirip riskini ona göre belirleyebilirsiniz. İkinci olarak diyelim ki her bir protokol başarısı bir iş token’ı (ANJ ,ARA vs.) başarısı olarak ilişkilendirilir ve akıllı sözleşmeler yapılabilir. Ayrıca iş token’ına sahip olanlar, kullanıcılar için oldukça iyi hizmetler veriyor ve geliştiriyor.

Aragon Ağının güncel piyasa değeri 1,191,425,764 TL ve gün geçtikçe yükseliyor. Piyasaya hemen sürülen ve 2 hafta sonunda kaybolan kripto paraların aksine ANT Coin, Bitcoin gibi adından her yerde bahsettirecek gibi görünüyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.