Selective Insurance Hakkında Bilgiler

Selective Insurance, merkezi New Jersey’de bulunan bir şirket olup 1926’da kurumuştur. 2.000’den fazla çalışan personelden oluşan bir işgücü istihdam etmektedir. Şirket, sigorta ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamak için bir dağıtım ortakları ağı aracılığıyla çalışmaktadır.

Otomobil Sigortası: Doğrudan yerel bağımsız acente ile ortaklık kurarak, benzersiz yaşam tarzınıza uyacak şekilde özelleştirilmiş, sınıfının en iyisi bir otomobil sigortası deneyimi sunmaktadır. Selective ile otomobil sigortası kapsamında daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olacak bir dizi indirim bulunmaktadır. Bu indirimlerden yararlanma durumları şunlardır:

  • Onaylı sürücü eğitimini tamamlamış ve / veya notları iyi olan genç sürücüler
  • Belirli niteliklere sahip güvenlik veya hırsızlık önleme özelliklerine sahip araç
  • Sigorta faturasını sürekli olarak zamanında ödemek
  • Selective ile mevcut bir ev sahibi, kat mülkiyeti veya kiracı politikasından yararlanmak
Selective logo

Apartman Sigortası: Selective’de, özel teminat ihtiyaçlarınıza özel bir apartman dairesi sigorta poliçesini özelleştirmek için yerel bağımsız acenteyle ortaklık yapılmaktadır. Selective’in son derece kişiselleştirilmiş sigorta deneyimi, korumanızı daha da artırmak için çeşitli isteğe bağlı kapsam geliştirmeleri sunmaktadır. Bunlar:

Kimlik Koruması: Kimlik hırsızlığı durumunda, yasal ücretler, kaybedilen ücretler ve diğer cepten harcamalar için teminat ile hayatınızı tekrar düzene sokmanıza yardımcı olur.
Ev Siber Koruması: Siber saldırı, siber gasp, çevrimiçi dolandırıcılık ve daha fazlasının zararlarına karşı korumak için bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve diğer bağlantılı teknolojileri kapsamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.