Deep Blue Club

Selena Gomez’den Bieber İtirafı

Son güncelleme:

Dünyaca ünlü olan Justin Bieber ile 7 yıllık çalkantılı bir ilişki yaşayan Gomez, o dönemde ilişkilerinin pek iyiye gitmediğini açıkladı. 7 yıldan beri ilişkileri devam etse de duygusal anlamda baskıya uğradığını ve ilişkide de bu tür durumlardan mutlu olmadığını belirtti. Gomez, Bieber’ı ilişki boyunca sevdiğini ve ilişkide kendini bir kurban olarak gördüğünü sözlerine ekledi. Selena Gomez ve Bieber hayranlarının 2018 yılında ayrılmasından sonra çok büyük bir üzüntü duyduklarını da sosyal medya üzerinden görmüştük. Yapılan yorumların genel anlamda Gomez yanlısı olduğunu da incelemiştik. Bunun en önemli sebebinin de Bieber’ın ilişkide her zaman baskıcı bir taraf olduğunun yansıtılmasıydı.

Gomez yapmış olduğu röportaj sırasında Bieber ile birlikteliğinden de bahsetti. O dönemler kendini toy olarak gördüğünü ve bir ilişkide nasıl davranması gerektiğini bilmediğini sözlerine ekledi. Biber ile yapmış olduğu birliktelikten de hayatının hiçbir döneminde pişman olmadığını ve ona deneyim kattığını söyledi.

Radyo kanalı üzerinden yapmış olduğu bu açıklamada oldukça açık bir şekilde konuşan Gomez, ‘Lose You to Love Me’ parçasının Bieber için olduğunu söyledi. Bu şarkının 7 yıllık ilişkileri hakkında olduğunu ve hiçbir şekilde nefret barındırmadığını belirtti. Genel olarak 7 yıl içerisinde pek fazla mutlu olmasa da Bieber’e karşı nefret duymadığını ve zor da olsa ilişkilerinin sonlanmış olmasından dolayı mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi.

Özellikle de Selena Gomez’i ilk kez çocuk dizisinde görmüştük. Bu diziden sonra yıldızı parlayan Gomez, şimdilerde parça yazarlığı ve şarkıcılıkla ilgilenmektedir. Gomez’in 2018 yılında bitmiş olan bir ilişkisi için şimdilerde bir parça çıkarmasının da reklam amaçlı yapıldığı yönünde olup olmadığı Bieber hayranları tarafından yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.