Serenay Sarıkaya’nın Bileğindeki Kırmızı İpin Sırrı Ortaya Çıktı: Diğer Ünlülerde Takıyormuş!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın yıllardır ayak bileğinden çıkarmadığı kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı.
Girdikleri her rolle hayatlarımıza konuk olan oyuncuların başarıları, işlerine sıkı sarılmaları ve çok çalışmalarından şüphe yok ki. Ancak onların da iş ve aşk hayatlarında sarıldıkları inançları ve değerleri var. Bunlardan biri de genç yaşta ekranların aranan yüzü olmayı başaran Serenay Sarıkaya.

Alice müzikalinde sergilediği performansla hayran bırakan oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

Oyuncu, dizi, sinema filmi, müzikal ve hatta reklam imaj fotoğraflarında bile uğurlu olduğuna inandığı kırmızı ipi ayağından çıkarmıyor.

Serenay, bu bilekliğin kendisine büyük şans getirdiğine inanıyor. Neredeyse bütün paylaşımlarında görünen kırmızı bilekliği kopunca, yanında taşıdığı yenisiyle değiştiriyor.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sarıkaya, “Televizyonu çok özledim. Podyumdan gelmeyim ama benim artık alanım oyunculuk, o yüzden başka bir şey düşünmüyorum” demişti.

Dünyaca ünlü isimlerin de taktığı kırmızı ipin bir tür büyü olduğu düşünülüyor. Kırmızı ip bileğe takılmadan önce çeşitli dualar okunur. İbranice dili ile yapılan bir büyüdür. Büyü tamamlandıktan sonra yedi kez düğümlenir ve öylece bileğe takılır. Bu büyü maalesef basit bir büyü değildir. En büyük ve etkili büyülerdendir.

İnanışa göre bu bilekliği takan kişi, insanların dikkatlerini üzerine çeker ve istedikleri her şeyi yaptırabilirler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.