Sesi İle Büyüleyen Denisa, Şimdi De Tiktok Videolarındaki Dansı İle Büyülüyor

Survivor’ın Denisa’sı rotasını Fitness alanından sahnelere çevirdi. Vücut geliştirme alanında Milli sporcu olan Denisa Gültekin, sevenleriyle artık çıkardığı şarkıları aracılığı ile buluşuyor. 2018 yılında “Alamazsın” isimli şarkısıyla müzik dünyasına güzel bir giriş yapan Denisa, 2020 yılında ise “ Tekrar Aynı Gün” isimli şarkısını çıkararak takipçilerine sahnelerde olacağının müjdesini verdi. Tarzı, fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Denisa, kliplerinde yer alan birbirinden özel dans figürleri ile de çok sayıda beğendi kazanıyor.

Güzel şarkıcı Denisa’nın ekranlarla tanışması ise Survivor 2017 Gönüllüler takımında yer alması ile başladı. Denisa, Gönüllüler takımı adına yapılan toplamda mevcut 300 binin üzerindeki başvuru arasından seçilerek 2017 Survivor Gönüllüler kadrosuna dahil edildi. Denisa’nın da dahil olduğu Gönüllüler takımında ise Eser West, Ogeday Girişken, Burçak Tuncer, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik, Gökhan Gözükan, Elif Şadoğlu, Fulya Şahin, Tuğçe Melis Demir, Berna Keklikler ve Erdi Ünver yer aldı.

Denisa, Survivor’a dahil olmasının ardından  Instagram hesabından ise şu mesajı yayınladı: “ Survivor 2017 gönüllüler takımındayım. Uzun zamandır hayalini kurduğum yarışmanın içindeyim umarım şampiyon olarak dönebilirim. Bu noktada desteklerinizi benden esirgemezseniz çok sevinirim. Şimdiden o güzel dilekleriniz, mesajlarınız, dualarınız için çok teşekkür ederim.” Survivor 2017 Gönüllüler Takımında yer alan Denisa Gültekin, yarışmada konuşması ve tavırlarıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarsa da sonrasında elenen isimler arasında yer aldı.

Videolarını Milyonlar İzliyor

Vücut geliştirme alanında Milli sporcu olan Denisa,  Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon olarak başarısına başarı ekledi. Aslen İzmirli olan Denisa, sporculuk kariyerinin yanı sıra şuanda şarkıcılık kariyeri üzerinden de adımlar atmaya devam ediyor. Modellik çalışmaları da yürüten güzel sporcu, sosyal medya platformlarında da oldukça dikkat çekiyor. Denisa, özellikle Tiktok uygulaması üzerindeki videoları ile çok sayıda kişi tarafından izleniyor ve beğeni kazanıyor. Denisa’nın Tiktok’ta ise toplamda 357 k takipçisi bulunuyor. Güzel sporcunun videoları milyon izlenmelere kadar ulaşıyor.

Güzelliği, neşeli halleri ve doğallığı ile tanınan Denisa, aynı zamanda cesur bir kadın olarak da kendini yansıtıyor. Öyle ki güzel şarkıcı evinde yılan ve bukalemun beslediğine dair bir bilgi de veriyor. Gününün büyük bir bölümünü fitness ile uğraşarak geçiren Denisa, Tiktok platformu üzerinde kimi zamanda yayınlar yaparak vaktini takipçileri ile ilgilenerek değerlendiriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.