Sevilen Para Dogecoin

Son güncelleme:

Dogecoin (DOGE) logosunda bir Shiba Inu bulunmaktadır. Açık kaynaklı dijital para birimidir. Dogecoin’in yaratıcıları, bunu ötesinde daha fazla çekiciliği olacak eğlenceli, hafif yürekli bir kripto para birimi olarak tasarladılar. Tesla CEO’su Elon Musk, sosyal medyada Dogecoin’in en sevdiği para olduğuna dair birkaç tweet atmıştır.

₺0,023061 TRY değere sahiptir.

Dogecoin, Bitcoin‘in çalışma protokolünden birkaç yönden farklıdır. Bunlardan biri, Scrypt teknolojisidir. Altcoin’in ayrıca 1 dakikalık bir blok süresi vardır ve toplam arz sınırlandırılmamıştır, bu da çıkarılabilecek Dogecoin sayısında bir sınır olmadığı anlamına gelir. Dogecoin’i tek başınıza veya madencilik havuzuna katılarak kazabilirsiniz. Bir Doge madencisi, dijital para birimini Windows, Mac veya Linux’ta ve bir GPU ile madencilik yapabilir. 2014 itibariyle, süreçler birleştirilirken aynı Dogecoin madenciliği sürecinde Litecoin de kazabilirsiniz.

Piyasa sıralaması 44’tür.

Dogecoin Değerleri

Piyasa Değeri: $393,02M
Piyasadaki Arz: DOGE126,09B
Toplam Arz: DOGE0
(24S) Hac.: $63,38M
Değ (7G): -5,72%

₺2.907.856.033 TRY piyasa değeri bulunur.

Dogecoin, kaliteli içeriğin oluşturulmasını veya paylaşılmasını ödüllendirmek için Reddit ve Twitter’da öncelikli olarak bahşiş sistemi olarak kullanılmıştır. Dijital para birimini kullanan bir topluluğa katılarak bahşişli Dogecoin alabilmeniz mümkündür. Dogecoin faucet, Dogecoin topluluklarında etkileşime girebilmeniz için size küçük bir miktar Dogecoin’i para birimine giriş olarak ücretsiz verecek bir web sitesidir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.