Sigarasını Yakmak İçin Sokakta “Ateş Yok Mu Diye Bağırdı”

Antalya’nın Alanya ilçesinde sokağa çıkma yasağına uymayan bir kişi dışarıda sigarasını yakmak için “ateş yok mu ateş” diye bağırdı.

Antalya’nın Alanya ilçesinde, sokağa çıkma yasağı olduğu süreçte sigarasını yakmak için ateş bulamayınca kendisini sokağa atarak “Ateş yok mu ateş? Allah rızası için sigaramı yakayım” diye bağırdı. O anlar bir mahalle sakini tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

“Allah rızası için sigaramı yakayım”

Sokakta elinde sigarayla ateşini yakmak için dolan kimliği belirsiz kişi, devriye gezen polis aracını durdurarak,’ateş’ istedi.

Polisler’yok’ cevabı verdikleri vatandaşı evine dönmesi konusunda uyardı. Vatandaş, polislerin yanından uzaklaştıktan sonra binaların arasında, “Bir çakmağınız, kibritiniz yok mu diye bağırdı. Mahalle sakinlerinin camlarından çıkarak, “Sus bağırma diye uyardığı vatandaş, “Ateş yok mu ateş? Allah rızası için sigaramı yakayım” diye bağırdı. Daha sonra sokaktaki başka bir vatandaşın yanına gelerek çakmak verdiği kişi,”Allah razı olsun, adamsın adam” diye teşekkür etti.

Vatandaş, sigarasını yaktıktan sonra etrafa el sallayarak, gözden uzaklaştı. Bu anlar çevredeki bir kişinin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

[videopress KTZFo28M]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.