Sıkıntınızı Giderecek En İyi Ücretsiz ‘Steam’ Oyunları!

BUSINESS TOUR

“İş Turu” çok oyunculu masa oyunu oynamak için ücretsizdir. Çevrimiçi modda en fazla 3 arkadaşınızla oynayın. Veya çevrimdışı modda tek oyuncu. Günlük görevleri tamamlayın, diğer oyunculara karşı yarışın ve ticari eşya ödülleri kazanın!

WAR ROBOTS

”War Robots üçüncü kişi 6v6 PvP atış oyunudur—düzinelerce savaş robotu, yüzlerce silah birleşimi ve heyecanlı klan savaşlarından bahsediyoruz.”

PATH OF EXILE

”Haksızlığa uğratanlara karşı intikamını almanı sağlayacak gücü kazanmak için savaşan, Wraeclast’ın karanlık kıtasında hayatta kalmak için mücadele eden sürgündeki kişisin. Hardcore oyuncular tarafından oluşturulan Path of Exile, karanlık bir fantezi dünyasında geçen çevrimiçi bir Aksiyon Rol Yapma Oyunu -RPG(Role Playing Game).”

WORLD OF WARPLANES

”World of Warplanes, askeri havacılığın Altın Çağında geçen hava muharebe MMO(çok oyunculu oyun) aksiyon oyunudur. Oyuncuları gökyüzünün hakimiyeti için hiç bitmeyen bir savaşa sokan oyun, uçak meraklılarının tam ölçekli kariyerleri sanal pilotlar olarak takip etmelerine ve kanatlarını yoğun 12’e karşı 12 savaşta kazanmalarına izin veriyor.”

PLANETSIDE 2

”PlanetSide 2, binlerce oyuncunun muazzam kıtalarda tek olarak savaştığı çok yönlü bir gezegen savaşıdır. Devrim niteliğindeki bu birinci şahıs nişancı oyununda düşmanlarınızı yok etmek için piyade, kara ve hava araçlarını ve ekip çalışmasını kullanın.”

*Steam’deki ücretsiz oyunlar ve indirimli oyunlar için de diğer içeriklere bakabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.