Sıla, Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Arkadaşını Sildi!

Beraber olduğu süreç içerisinde Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddiasıyla mahkemeye başvuran Sıla, arkadaşı Özer Arkun’la arkadaşlığını Arkun’un sevgilisine şiddet uyguladığı iddiası sonucunda bitirdiğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un evlilik hazırlığındaki sevgilisi B.Y.’ye şiddet uyguladığı iddia edildi.

Bunun ardından Sıla; “Bugün müzisyen arkadaşım Özer Arkun’un bir kadına karşı işlediği şiddet suçunun haberini aldım. Bu kadar yakınımda, yıllardır birlikte işlere imza attığımız ve şiddetin emaresini görmediğim birinin yaptıkları karşısında hayret, dehşet, şaşkınlık, üzüntü ve öfke içindeyim. “Ama” “Fakat” demeden mağdur kadının tarafında olduğumu, elimden ne gelirse de yapmaya hazır olduğumu, Özer Arkun’la profesyonel ve arkadaşlık ilişkimi bitirdiğimi de kamuoyu ile paylaşmak isterim. Şiddet, hiç ummadığımız yerlerden çıkıp bizi şaşırtmaya devam edecek belli ki… Bize düşen dilsiz şeytanlara dönüşmemek.” diye hiç sorgulamadan şiddet görenin yanında olduğunu açıkladı.

Sıla, Sevgilisine Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Arkadaşını Sildi!

Sıla Gençoğlu Hakkında

17 Haziran 1980’de Denizli’de doğdu. Tam ismi Sıla Gençoğlu’dur. İlkokulu Denizli’de okuyan şarkıcı, ortaokul ve lise öğrenimi için İzmir’e anneannesinin yanına yerleşti. … Bu dönemde, Afyon Caz Festivali’nde Neşet Ruacan, Nedim Ruacan ve Nezih Yeşilnil’den oluşan caz orkestrasında solist olarak görev aldı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.