Silah Oyunları

Bilinen Silah Oyunları

Silah Oyunları Çeşitleri:

S2 SON SİLAH:

Microsoft Windows platformunda oynanılan Joygame’in Türkiye’de kamuoyuna sunulan bir online oyundur. Oyunun aktif kapalı betası 1 Haziran 2012 tarihinde kamuoyuna açılmıştır. Oyunun bir diğer ismi ise Discrit 187’dir. Bu oyun Joygame tarafından Türk piyasasına sunulduğu için satın alınmış ve kiralanmıştır.

COMBAT ARMS:

Yapımcıları Doobic Studios, Nexon geliştirilmiş Güney Kore yapımı olan bir oyundur. Ve bu oyun ücretsiz oyunlar arasında oluğ birçok oyuncu kişilerle çevrimiçi bir savaş oyunu olarak biliniyor ”Birinci şahıs nişancı ” olarakta biliniyor. Nexon Cash ait özellikler bulunmaktadır.

DRAGONFABLE:

Ücretsiz oynanabilen, ve diğer oyunlar gibi yükleme ve indirme gerektirmeyen bir oyundur. Bu oyunda level atlayabilmek ve yükselmek için canavar gibi varlıklarala savaşmak gerekmektedir.

Oyunda eşya alınmak isteniyorsa şayet (silah, miğfer, pelerin, yüzük, kemer,kolye v.b) verilen görevler yapılmaktadır. Oyunun oynandığı şehirler ( Oaklore, Robinas Zobe, Falconreach, Osprey Cove, Battle On, Ravenloss, Anomally, The Ruins Of Sil, The Locker, Hunter’s Paradise, Aika Village

WARFACE:

Crytek tarafından geliştirilmiştir. ”Birinci şahıs nişancı oyunu” olarak bilinen ücretsiz çevrim içi oyunu olarak bilinmektedir.

POİNT BLANK:

Buda yine Güney Kore bilinen geliştirici isimler Zepetto tarafından 2008 yılında çevrim içi oynanılan birinci şahıs nişancı şeklinde oynanan oyunlardır. Ve ayrıca Point Blank’ın sunucusu olduğu ülkelerde anlaşma nedeniyle diğer sunuculara giriş engellenmektedir.

Berke Adıgüzel

Sosyal gündeme ait tüm içerikleri sayfamdan inceleyebilirsiniz