Simge Sağın “Çocuğu Var” İddiaları Hakkında Sessizliğini Bozdu

Magazin gündemine geçtiğimiz aylara bomba bir iddia ile sarsılmış ve Simge Sağın’ın herkesten sakladığı bir çocuğu olduğu iddia edilmişti.

Sevilen şarkıcı Simge Sağın “Kız çocuğu var” iddiaları ile ilgili sessizliğini bozdu ve bu iddialar hakkında ilk kez konuştu.

İddialar karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını dile getiren Sağın, “Bir kızım olsa neden sahip çıkmayayım, neden saklayayım. Saçmalık” ifadelerini kullandı.

Sevilen şarkıcı Simge Sağın, “Kız çocuğu var” iddiaları hakkında ve sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta adını kullanarak insanları kandıran sahte profil hakkında açıklamalarda bulundu.

Simge “Çocuğu Var” İddiaları Hakkında Sessizliğini Bozdu

“KIZIM OLSA NEDEN SAHİP ÇIKMAYAYIM”

Youtube’da yayın yapan Magazin Noteri adlı programa konuk olan popçu, bu iddialara da cevap verdi. Sessizliğini programdaki açıklamaları ile bozan ünlü şarkıcı Sağın,  “Kız çocuğu var” haberlerini ilk okuduğunda büyük şaşkınlık yaşadığını söyledi. Simge Sağın programda şu açıklamada bulundu:

“Bununla ilgili açıklama yapmak bile yorucu oluyor. Bir kızım olsa neden sahip çıkmayayım, neden saklayayım.”

“FACEBOOK HESABIM YOK”

38 yaşındaki popçu, Facebook’ta adının kullandığını ve insanları kandıran bir profil olduğunu belirterek, o sahte profil hakkında da açıklama bulundu. Sağın açıklamasında sahte profilin daha tanıdık olduğunu belirten ve “Bu kişi kendisini benim daha önceden tanıdığım birisi” diyen Simge Sağın, “Ben paraya sıkıştım diye para da istiyormuş. Bu benim kariyerime de zarar verecek bir şey. Herkes bilsin ki; benim bir kızım ve bir Facebook hesabım yok” ifadelerini kullandı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.