Sinan Gümüş Af Bekliyor!

Son güncelleme:

Fenerbahçe’ye yeni gelen Teknik Direktör Victor Pereira’nın kadro planlamasında çoğu oyuncu gibi Sinan Gümüş’te kendi sisteminde bulunmayan oyunculardandı. Bu sebeple kendisine takım bulması söylenen ve ardından tüm alacaklarını talep eden Sinan Gümüş, kendine takım bulmayınca Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılmıştı. Sinan Gümüş şuan yeniden takımla çalışmalara başlamak için teknik heyet ve yönetimden af bekliyor!

Sinan Gümüş Af bekliyor

Sinan Gümüş, Ali Koç ve Teknik Heyet’le Görüşme Yapmayı Planlıyor!

Fenerbahçe’ye yeni gelen Teknik Direktör Victor Pereira’nın kadro planlamasında çoğu oyuncu gibi Sinan Gümüş’te kendi sisteminde bulunmayan oyunculardandı. Bu yüzden Sinan Gümüş’e bu kararı ilettikleri gibi kendisine takım bulması gerektiğini de iletmişlerdi. Fakat kadroda düşünülmeyen oyuncuların çoğu kendine yeni bir takım bulurken Sinan Gümüş gelen teklifleri red ederek Fenerbahçe’nin transfer politikasına zorluk çıkartmıştı ve çıkardığı bu zorluk sonrası Gümüş, kadro dışı bırakılmıştı. Şimdi ise Sinan Gümüş, yeniden takımla çalışmalara başlamak için teknik heyet ve yönetimden af bekliyor!

Kendimi Fenerbahçe’den Büyük Görmedim!

Kadro dışı bırakılan Sinan Gümüş sosyal medya hesabından şu sözleri paylaştı:

“Çok değerli Fenerbahçe Taraftarları! Son günlerde benimle ilgili birçok haber yapıldı, birçok ‘bilgi’ başlığı altında söylentiler yayıldı. Ama ben sizinle sadece gerçekleri paylaşmak istiyorum.

Ben Fenerbahçe’mize geldiğimde, kamuoyuna hiçbir zaman yansımayan çok büyük fedakarlıklar yaptım ve bundan dolayı hiç pişmanlık duymadım. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp sizi istiyorsa, fedakarlık yapmak zorundasınız. Ben de bu fedakarlığı hem maddi hem de manevi anlamda sonuna kadar yaptım.

Kamuoyunda çizilen Sinan Gümüş profili doğru olsaydı, anlatılmaya çalışıldığı gibi sadece maddiyatı ön planda tutan biri olsaydım, Genova’da bana sunulan son derece cazip şartları bir kenara bırakmaz, hayatıma orada devam ederdim.

Her zaman olduğu gibi, formamın hakkını sonuna kadar vermeye çalıştım, ama kulübümün birkaç hafta önce verdiği karara da saygı duymaktan başka bir çarem yoktu.

Son dönemde birçok kulüp benimle ilgilendi. Her futbolcu gibi, ben de gideceğim kulüp konusunda hür irademi kullanmak istedim. Tek isteğim, her tarafın mutlu olacağı, benim de kariyerime devam edebileceğim bir çözümdü. Benimle ilgilenen kulüplerin büyük bölümüne olumlu yaklaşsam da, maalesef transferini gerçekleşmedi ve buna kesinlikle benim taleplerim sebep olmadı.

Ben hiçbir zaman kendimi Fenerbahçe’den büyük görmedim ve Fenerbahçe’de olmaktan da her zaman gurur duydum. Tüm bu yaşananlara rağmen bir profesyonel futbolcu olarak çalışmalarıma devam edip kendimi hazır tutacağımı ve ihtiyaç halinde hizmet etmeye hazır olduğumu canı gönülden bilmenizi isterim.

Sevgiler

Sinan”

Fenerbahçe’nin kadro dışı olmasına rağmen lisansını çıkardığı Sinan’ın yeniden takıma dahil olmak için umutlu olduğu konuşulanlar arasında!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.