Sinemayı Capsule ile Yanınızda Taşıyın..

Sinema en sevdiğimiz sosyal aktivitelerden bir tanesi. Özellikle izlenecek milyonlarca film ve dizi bizleri beklerken. Peki sinema zevkinizi bir üst levele taşımak ister misiniz? Capsule ile sinema izlemeniz için sinema salonlarına gitmenize gerek kalmayacak. Tüm hafta yorgun olup hafta sonu da yorucu kalabalık ortamlara girmeden sinema keyfinizi sürebilirsiniz.

Capsule nedir? Capsule nasıl kullanılır? Capsule avantajı nedir? Capsule özellikleri nedir? Tüm soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Capsule nedir?

Capsule nedir?

Capsule‘ün görünümü teneke kutu içeceklerini andırıyor biraz. Ancak bu ürünün yaptıkları teneke kutusundaki içecekten çok daha büyük. Capsule içinde projeksiyon ve hoparlör barındırıyor. Böylece istediğiniz her yerde sinema keyfi yaratabilirsiniz. Capsule, tercih ettiğiniz her hangi bir alanı duvar perdesi olarak kullanmanızı sağlayacak.

Capsule özellikleri ve avantajları nedir?

Capsule özellikleri nedir?

Capsule istediğiniz her hangi bir alanı sinema olarak kullanmanızı sağlayan teknoloji devrimlerinden bir tanesi. Sinema keyfinizi artıran bu ürün sinema modunda ise 2,3 saat boyunca şarjı bitmeden hizmet verebiliyor. Yalnızca hoparlör modunda ise yaklaşık 40 saatlik süre boyunca şarjı bitmeden hizmet vermeye devam ediyor. Bylece sinema keyfiniz bozulmadan, film durmadan izlemeye devam etmeniz sağlanıyor.

Capsule‘ün bir diğer avantajı da boş zamanınızı değerlendirmek için gittiğiniz sinema salonlarındaki kalabalık ve yorucu ortamdan sizi kurtarması olacak. Eğer sevdiklerinizle baş başa film keyfi sürmek istiyorsanız Capsule sayesinde sadece yer seçmek ve film seçmek gibi dertleriniz olacak..

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.