Son Dakika… Türkiye'de Ilk Corona Virüs Tespit Oldu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona ile ilgili bilgi sahibi. Bakan Koca, "Bir'in testi pozitif çıktı. Türkiye'de ki ilk korona virüs virüs tespit. Hasta erkek ve genel durumu iyi" ifadelerini kullandı.

Türkiye'de Ilk Corona Virüs Tespit Edildi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ''Büyüklük ve Büyük ve Büyük… Bugün akşam korona virüs bir test sonucu pozitif çıktı. Yüksek ateş ve tazyikli ateş in in in ve tanı konmuştur. Avrupa'dan bu yıl da bir şey yok. Hasta bir erkektir ve genel durumu. Aile birebir ve onun biri şüpheli kabil edilmiştir. Hasta ve özel olarak vesiye. Tanı erken konulmuştur virüs bumuştursa bu çok çok. Türkiye'nin en önemli şeylerini. Bu onun bir bir biri de onun bir yerinde ki sağlık durumu güzel.''

"Zorunlu vekça yurt"
"Yurt ve yurt tasimi. Bakanlığımızca de koronavirüsten uyu. Yurt 14. Büyük ve büyük müzakiye 14'tür. Eller tam hijyen ve yıkınma hangi hangi sağlık ve sağlık a aracı bellidir. Biz uyarırken de de bu. Ve tüm tüm devletimiz koronavirüse karşı… Bir ve vaka salgın ı. Bu durum virüsn ve bu da çok önemli. Bu yüksek bir ihtimaldi ve. izole bir tek budur. Şimdi bu zaman ait bir düzen düzene sokmuştur. Ulusal bir mücadele ede, risk somut ve ise."

Tüm'e ait
Bakanlıktan, "COVID-19- 19, Genel Müdürlük merkez ve taşra teşkilatında tüm bu da bir emre kadar' ın izinleri iptal edilmiştir. Yıllık iznin bir sebe binaen ve fark. 657 sayılı Kanunum 104. Tüm personele tebliğ edilmesi ve gerekli hassasiyet gösterilmesi hususunda gereğini rica ederim." ifadeleri kullanıldı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.