Sosis Seven Vegan ve Vejeteryanların Yeni Çaresi Beyond Sausage

Küçüklüğümüzden bu yana et yemeye alışarak büyüdük. Bilinçli bir insan olarak vegan ya da vejeteryan olma kararı almak ileri yaşlarda uygulayanlar için zorlayıcı olabiliyor. Alıştığı et ürünlerinin tadını özleyen veganlar ve vejeteryanlar artık et tadı veren ancak hayvanlardan üretilmeyen ürünleri yiyebiliyor.

Beyond Sausage nedir?

Özellikle de sosis sevenler hayvanların katledilmesiyle üretildiği için sosisten vazgeçiyor. Peki hayvanları katletmeden bir sosis üretildiğini ve tadının, görüntüsünün aynı sosis gibi olduğunu söylesek. Beyon Meat bu ürünle sosis severleri mutlu edecek gibi duruyor.

Peki Beyond Sausage nedir? Beyond Sausage nasıl kullanılır? Beyond Sausage özellikleri nedir? Beyond Sausage avantajları nedir? Tüm bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Beyond Sausage nedir?

Beyond Sausage nasıl kullanılır?

Beyond Sausage içerisinde 4 adet bulunan sosisler ile 9 Dolar gibi düşük bir fiyattan satışa sunuldu. Beyond Sausage sosis gibi görnüyor ve tadı da sosis tadında. Ancak bu ürün hayvanlardan üretilmiyor. Böylece veganlar ve vejeteryanlar ürünü rahatlıkla yiyebilir.

Beyond Sausage yağı az olan bir ürün. Daha az yağla üretilen bu ürün normal sosise oranla çok daha besleyici. Oldukça talep gören ürün müşterileri tarafından sevilerek kullanılıyor.

Beyond Sausage avantajları ve özellikleri neler?

Beyond Sausage özellikleri nedir?

Beyond Sausage, sosis tadını alabileceğiniz ve besleyici bir ürün olarak karşımızda. Daha az doymuş yağa sahip olan bu ürün sosisten vazgeçemeyenler için oldukça avantajlı olacaktır.

İnsanların vurdumduymazlığı tarafından oluşan sera gazının yüzde 20 gibi büyük bir oranı hayvancılık sebebiyle oraya çıkıyor. Bu durum da bu sosisi tercih etmenizin bir diğer nedeni olabilir. Normal sosisten daha sağlıklı olan bu ürün dolaplarınızda yer almayı bekliyor.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.