Sosyal Medya Yasağı Gelecek mi?

Son güncelleme:

Gündemde AKP Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya için aldığı yeni kararları açıkladı. Damadı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın yeni  doğan bebekleri için kötü sözler kullanılan sosyal medya araçlarına yönelik yeni yasaklar getireceğini vurguladı. Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada “İnternet ve sosyal medya mecralarının ülkemizde bir an önce hukuki ve mali muhataplık tesis etmeleri için ne gerekiyorsa yapmakta kararlıyız. Hukuki düzenleme tamamlandığında, erişim engeli ile adli ve mali yaptırımlar dahil her türlü yöntemi devreye sokacağız” Buna ek olarak  sözlerine şu şekilde devam etti ”Bu konudaki teklifimizi parlamentomuza getireceğiz”dedi.

Berat Albayrak yeni bebeği için twitter hesabından şu sözleri paylaştı. “Rabbimize şükürler olsun, bu gece 4. evladımız Hamza Salih ailemize, dünyamıza sefalar getirdi. Sevgili eşim Esra’ya bize bu mutluluğu yeniden yaşattığı için sevgi ve minnetlerimi sunuyorum. Dualarınızı bekleriz.”

Bu durum için Süleyman Soylunun twitterindan paylaştığı yazı ise ; ”Aile, anne, eş, çocuk duygusundan yoksun şeytanlaşmışlar sabaha kadar savcı ve polislerimiz marifetiyle gözaltına alındı… Sosyal medya hesaplarının bir bölümünün yurt dışından ve fetöcü olması yine tespitimiz. Söz; Çocuklara böyle kirli bir dünya bırakmayacağız…” şeklinde açıklamada bulundu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.