Sosyal Medyanın Güler Yüzü: Betül Demirkaya

Betül Demirkaya Kimdir?

Betül Demirkaya, en çok kullandığımız İnstagram uygulaması üzerinden betizmmm kullanıcı adı ile karşımıza çıkıyor. 1.2M takipçiye sahip olan ünlü fenomen, paylaştığı çeşitli içerikler ile güldürmeyi başarmıştır. Betül Demirkaya, bir sosyal medya fenomeni olmasının yanı sıra kendisine ait bir markaya sahiptir. BD Parfume markasına bdparfume.com adlı internet sitesinden ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda terapist, senaryo ve hikaye yazarı, oyuncu ve müzisyen olan Betül Demirkaya, gördüğümüz üzere kariyerinde çok yönlü bir kişiliğe sahiptir. Peki dilerseniz Betül Demirkaya Kimdir? yakından tanıyalım.

Ukrayna Liviv de Çektiği Video ile Yankı Uyandırdı!

Betül Demirkaya, paylaştığı video ile popülaritesini arttırmıştır.

Sosyal medya üzerinden çektiği çeşitli mizah videoları ile adından sıkça söz ettiren Betül Demirkaya, Ukrayna Liviv de çektiği video ile sosyal medya üzerinden tepki toplamıştır. Bu videoda yabancı bir çifti rahatsız etmiş ve ardından telefonu ile ilgilenen birine önüne bak önüne sözleri ile kendisini tepkiye maruz bırakmıştır. Fakat onu tanıyan sevenleri, takipçileri ve takip etmeyen kimselerin zaman içerisinde Betül Demirkaya’nın samimiyetini fark etmeleri ile birlikte popülaritesi artmaya başlamıştır. 2 yıldır sosyal medya üzerinden mizahi videolar çeken Demirkaya, başarısına başarı katmaya devam etmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni, aile içi ve arkadaş ortamında geçen trajikomik olayları ele alarak videolar paylaşmaktadır.

Sosyal Medya Başarısı Hayat Serüvenini Bizlere Merak Ettiriyor!

Betül Demirkaya’nın hayatı

Betül Demirkaya’nın İnstagram profilinde bir kere gezintiye çıkmışsanız eğer, hayat serüvenini merak etmemeniz mümkün değildir. Çektiği neşe dolu videolar, samimi fotoğraflar ile ilgiyi üstüne çekmiş ve doğal olarak merak konusu haline gelmiştir. Betül Demirkaya, kendi hayatını çok paylaşmayı seven bir kişilik olmamasıyla birlikte elimizde bu konu hakkında da kısıtlı bir bilgi bulunduğunu söylememiz gerekiyor. Ünlü fenomen, 22 yaşında bir üniversite öğrencisidir. Üniversite öğrencisi olmasının yanı sıra şuan ağırlıklı bir şekilde dijital platformlar ile uğraşmaktadır. Yaşamına İstanbul’da devam eden Demirkaya, aslen Azerbaycanlı’dır.

Betül Demirkaya’nın Videoları Arasında Ufak Bir Gezintiye Çıkalım

İlişkide Neden Yakın Arkadaş Tavsiyesi Dinlememeliyiz Videosu: https://www.instagram.com/p/BvAQWnUA6uC/?utm_medium=copy_link
Whatsapp Sözleşmesini Kabul Edenler Videosu: https://www.instagram.com/p/CJ3bGA6HLME/?utm_medium=copy_link

Yukarıda ele aldığım gibi birçok içeriğe betizmmm İnstagram sayfasından ulaşabilirsiniz.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.