Sosyal Medyanın Yakışıklı Yüzü: Meriç İzgi

Meriç İzgi Kimdir?

Boş zamanlarımızın büyük bir çoğunluğunu, TikTok, YouTube ve İnstagram gibi sosyal medya üzerinden geçiriyoruz. Ve normal olarak bu platformlar üzerinde karşımıza çıkan isimleri merak ediyoruz. Meriç İzgi, sosyal medya üzerinden sıkça duyduğumuz bir isimdir. Popülaritesi ürettiği ilgi çekici videolara, yakışıklılığının ön plana çıkararak koyduğu fotoğraflar ile artmaya devam etmektedir. İnstagram uygulamasında 1.4M takipçiye sahip olan Meriç İzgi, YouTube uygulamasında 628B aboneye, TikTok uygulamasında ise 2M üstünde takipçi sayısına sahiptir. Sık sık yurt dışı seyahatlerinde bulunan sosyal medya fenomeni, ‘Rus Kızlarına Şırdan Yedirdim!’ gibi videolar ile hem dikkat çekmektedir hem de yurt dışı maceralarını aktarmaktadır. Dilerseniz ünlü fenomen Meriç İzgi Kimdir? tanıyalım.

Ünlü Fenomen Değişik Makyajlar ile İlgi Çekiyor!

Makyajlar ile ayrı bir sanat oluşturmaktadır.

Çektiği videolarda farklı bir tarza sahip olan Meriç İzgi, videolarının içerik bakımından farklı ve dikkat çekici olmasının yanı sıra, Joker makyajı ve daha birçok farklı karakterleri uyarlayarak makyaj sanatına dökmüştür. Bu açıdan bakıldığında giydiği kıyafetlerden başlayarak saçına kadar özen gösteren ünlü fenomen, bu makyajlar ile de dikkatleri üstüne çekmiştir. İnstagram sayfasında öne çıkarılan hikayelerinde, yaptırmış olduğu makyajları paylaşmaktadır. Çekindiği fotoğraflar ile birlikte makyajlar ile de bir bütünlük oluşturmuştur.

Maymunu Koko’ya Olan Sevgisi Görenleri Duygulandırdı

Meriç İzgi ve maymunu Koko

Gerek Koko ile paylaştığı fotoğraflar gerekse videolar ile birbirleri arasında olan bağı karşı tarafa geçirmeyi başarmışlardır. Bu durum normal olarak büyük bir ilgi ile karşılanmış ve Meriç İzgi’ye olan ilgi bir kat daha fazla artmıştır. Aralarındaki dostluk fiziksel şekilde bitmiş de olsa, akıllarda her zaman kalacaktır.

Genç Kızların Gözde İsmi Olan Meriç İzgi Kimdir?

Ünlü fenomenin takipçileri gün geçtikçe artmaktadır.

Meriç İzgi, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Memleketi Adana’dır. Marmara Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde eğitim görmeye devam eden ünlü fenomen, sosyal medya üzerinden damga vurmaya devam etmektedir. Yazar Fırat İzgi’nin oğlu olan Meriç İzgi’nin ilerleyen zamanlardaki hedefleri arasında kendi markasını kurmak, şu anda üzerinde çalıştığı tasarımları bu marka çatısı altında sunmak vardır. Sosyal medya fenomenliği başarısının yanında Meriç İzgi’nin yaklaşık 250 parçalık bir koleksiyonu bulunmaktadır.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.