Spor ve Eğlence Blok Zinciri Jetonu: CHZ Coin

CHZ Coin bugün ticarette %50’den fazla yükselmektedir. Bu süreçte ise 1 milyardan fazla piyasa değeri elde etmeyi başarmıştır. Bu durumdan en mutlu olanlar ise tabiki de yatırımcılar olmuştur.

CHZ Coin Nedir?

CHZ Coin Nedir?

CHZ coin aynı dönemde en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden birisidir. Yapılan analizler sonucunda özellikle yılbaşından sonraki performansıyla kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Digitalcoin’ in tahmini yıl sonunda 0,44 $’a ulaşacağı yönündedir.

Chiliz yani CHZ taraftar etkileşim hizmeti olan Sosios.com’ u destekleyen bir blok zinciri platformudur. Bu platform taraftarlara takımlarının forma tasarımlarında oylama yapabilme, biletlere erken erişim sağlayabilme gibi özel avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar ise ”hayran jetonları” olarak satılmaktadır. CHZ coin ise hayran jetonları ve diğer ürünlerle takas edilebilen birincil bir para birimidir.

CHZ coin ile etkinlik biletleri satmak için UFC ile ortaklık kurulmuştur.

Örnek olarak AC Milan futbol kulübü için yayınlanan bir taraftar tokeni 60 milyon dolardan fazla gelir elde ettirmiştir.

CHZ Coin Kurucusu Kimdir?

CHZ coin 2012 yılında Malta’da kurulmuştur. Kurucusu iş adamı ve küresel girişimci olan Alexandre Dreyfus’tur.

Alexandre Dreyfus

CHZ Coin’ i 2021’de Neler Bekliyor?

Analistlere göre 2021’in başından bu yana CHZ’nin fiyatı öncekine göre daha çok yükselmiştir. Peşinden gelen konsolidasyonlar ve düzeltmelere de bakıldığında uzmanlar CHZ için 2021’de rekabetçi bir pazar olduğunu düşünmektedirler. Bazı kripto uzmanları da Mart ayının kripto ayı olacağını iddia etmişlerdir.

2021’de CHZ fiyatlarının yükseliş yönünde olacağını savunan analistler mevcut ATH’sini geçmesinin mümkün olduğunu düşünmektedirler.

CHZ Coin Fiyatı Ne Kadar?

Yazının yazıldığı tarihte chz coin fiyat

CHZ Coin 2021 Grafik

CHZ Grafik

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.