Status Yatırımı Nedir?

Son güncelleme:

Status (SNT), Ethereum ağında çalışan uygulamalarla etkileşim kurmak için oluşturulmuş açık kaynaklı bir mesajlaşma platformu ve mobil arayüzdür. Status ağ belirteci (SNT), merkezi olmayan bir push bildirim pazarını, Status istemcisinin yönetimini ve ağda kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin seçilmesini sağlayan bir yardımcı program belirtecidir. Status’daki ekip, özgürlük, güvenlik, gizlilik, şeffaflık, kapsayıcılık ve sansür direnci gibi ilkelere sadık kalarak merkezi olmayan web’in benimsenmesini teşvik etmeyi umuyor.

Status Değeri ₺0,201050 TRY

Status, Android ve iOS cihazları hedefleyen ücretsiz ve açık kaynaklı bir mobil istemcidir. Tamamen Ethereum teknolojileri üzerine inşa edilmiştir. Status ile kullanıcılar, şifreli mesajlar gönderip alabilmeli, akıllı sözleşmeler yapabilmeli ve ödeme yapabilmelidir. En iyi kullanıcılar, yerleşik Status Cüzdanı ile kripto varlıklarını saklayabilecek ve kontrol edebilecektir.

24 Saatlik Hacim ₺6.268.350.512 TRY

Status Değerleri

Piyasa Değeri: $99,88M
Piyasadaki Arz: SNT3,47B
Toplam Arz: SNT0
(24S) Hac.: $8,22M
Değ (7G): +2,37%

Status Neden Kullanılır?

DApps için bir dizin olmanın yanı sıra, Status ağı, eski sosyal medya platformlarının dengesiz mimarisini de kırar. Bu geleneksel ağlar neredeyse tüm kontrolü sahiplere ve reklamcılara verir; kullanıcılar, paylaştıkları kişisel bilgiler üzerinde çok az güce sahip olurlar ve bu da kullanıcıyı, platform tarafından para kazanılan gerçek ürün haline getirir. Ek olarak, eski kullanıcıların platformun gelişimini etkilemek için çok az sesi vardır.

Status, yalnızca sahipleri ve reklam vereni güçlendiren sosyal ağ modellerinin mirasını değiştirmeyi amaçlamaktadır. Status Ağı Belirteçlerinin (SNT) verilmesi ile Status, kullanıcılarının katıldıkları ağda paydaş olmalarını sağlar.

Dolaşan Arz 3.470.483.788 SNT

Neden Status’e Yatırım Yapmalısınız?

Ethereum blok zincirine dayalı uygulamalar için bir dApp dizini fikri akıllıca bir fikirdir. Status tüm ETH’nin desteğine ihtiyaç duyacak, çünkü kitlesel benimsemenin bir ağ olarak ETH’nin çıkarına olacağı gibi dApp’ler, bunun üzerine inşa edilmiştir. Akıllı telefon kullanıcılarını hedefleme durum planı, kullanıcıların Ethereum ve Ethereum’u kullanmanın hızlı bir şekilde farkına varmalarına yardımcı olabilecek eşsiz bir fırsattır.

Status ayrıca herkesi kendi işletim sistemine ve merkezi olmayan web’in geleceğine katkıda bulunmaya teşvik eder. Sosyal ağın yeniden tasarlanması ve kullanıcılarına benzersiz bir şekilde platformunun nasıl yönetileceğine ve daha da geliştirileceğine karar verme gücü vermiştir; bu, insanların verilerinden ve kullanıcı davranışlarından para kazanan merkezi uygulamalardan ne kadar bıktıklarını göz önünde bulunduran çekici bir kavramdır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.