Steam, Oyunseverler İçin 89 TL Olan Oyunu Ücretsiz Olarak Sundu!

Steam (Türkçe anlamı: Buhar), Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur.

Pek çok oyun, eklenti paketi, yazılım, video ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara doğrudan çevrimiçi olarak indirilebilmektedir.

Steam Topluluğu, kullanıcılar ve Steam’de barındırılan tüm içerikler için aşağıdaki ek özellikleri sunar:

  • Sosyal medya benzeri arkadaş listesi oluşturmak, grup oluşturmak, gruplara katılmak,

 

  • Steam üzerindeki oyun, yazılım ve videolar hakkında forum tartışmaları oluşturmak, tartışmalara katılmak,

 

  • Arkadaşlar ile sohbet etmek, oyunlara davet etmek, oynadıkları oyunları görüntülemek,

 

  • Oynanılan oyunun yayınını yapmak,

 

  • Sahip olunan oyunlardan alınan ekran görüntülerini saklamak, topluluk ile paylaşmak,

 

  • Steam üzerindeki içerik hakkında rehber, mod, çizim, öge oluşturup paylaşmak,

 

  • Oyunlar için öğeler satın almak

 

Steam; ‘The LEGO NINJAGO Movie Video Game’ oyununu 22 Mayıs tarihine kadar kütüphanenize eklediğiniz takdirde ücretsiz olacağını bildirdi.

‘The LEGO NINJAGO Movie Video Game’

”Lego Ninjago Film Video Oyunu, TT Fusion tarafından geliştirilen ve Warner Bros.Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Lego temalı bir aksiyon-macera video oyunudur.”

”Yepyeni LEGO NINJAGO Filmi Bilgisayar Oyunuyla içinizdeki ninjayı açığa çıkarın! En sevdiğiniz ninjalar olan Lloyd, Jay, Kai, Cole, Zane, Nya ve Master Wu ile oynayarak memleketleri Ninjago adasını kötü Lord Garmadon ve Köpek Balığı Ordusuna karşı savunun. Duvarda koşarak, yüksekten atlayarak ve Ninjago’nun düşmanlarıyla savaşarak üst kademelere çıkıp ninja savaş becerilerinizi geliştirin ve Ninja çevikliği sanatında ustalaşın. Sadece LEGO NINJAGO Filmi Bilgisayar Oyununda filmi her biri kendi eşsiz Mücadele Dojo’suna sahip 8 adet aksiyon dolu mekanda yaşayabilirsiniz. Ayrıca Savaş Haritalarının sayesinde, en çok dört oyunculu yarışmalarda arkadaşlarınız ve ailenize karşı oynayın!”

 

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.