Steam’de İndirime Giren 15 TL Altı 2 Oyun!

Oyunların incelemeleri ve kullanıcı yorumlarına bakarak Steam’de indirime giren, tavsiye ettiğimiz bu oyunların inceleme puanları;

Car Mechanic Simulator 2018;  Son Derece Olumlu ve Çok Olumlu

The Long Dark ise; Çok Olumlu olarak belirtilmiştir.

 

CAR MECHANIC SIMULATOR 2018

”Araba detaylarına dikkat çekmenin şaşırtıcı olduğu bu son derece ayrıntılı ve son derece gerçekçi simülasyon oyununda onarım servis imparatorluğunuzu kurun ve genişletin. Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik, benzersiz otomobiller bulun. Kendi yaptığınız arabanızı Araba Düzenleyicisine bile ekleyebilirsiniz.”

*Steam Fiyatı; 13,95 TL

Car Mechanic Simulator 2018

THE LONG DARK

”Long Dark, jeomanyetik bir felaket sonrasında oyuncular engin buzlu bir doğayı keşfederken kendi başlarının çaresine bakmak zorunda oldukları, insanı düşünmeye ve keşfetmeye yönlendiren bir hayatta kalma mücadelesidir. Zombi falan yok; sadece sen varsın ve karşında da soğuk ve Doğa Ana’nın sana yöneltebileceği tehditler var.”
*Steam Fiyatı; 12,50 TL
The Long Dark

The Long Dark, Hinterland Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs bir hayatta kalma video oyunudur . Oyuncu, küresel bir felaketten sonra soğuk Kanada vahşi doğadasında hayatta kalmaya çalışır. Kazayla düşen uçağın pilotu rolünü üstlenir. Oyun, Kanada Medya Fonu’ndan tohum finansmanı aldı ve Ekim 2013’te başarılı bir Kickstarter kampanyasıyla daha fazla finansman sağlandı.

2014’ün Eylül ayında Steam Erken Erişim yoluyla bir alfa sürümü yayınlandı. Alfa sürümü daha sonra Xbox One’da Haziran 2015’te Microsoft’un Oyun Önizleme Programı ile ilişkili ilk iki lansman oyunundan biri olarak piyasaya sürüldü. Alfa sürümünün erken değerlendirmeleri genellikle olumluydu ve oyun Nisan 2016’ya kadar yaklaşık 750.000 kopya satmaya devam etti. Resmi olarak tüm yukarıda belirtilen platformlarda 1 Ağustos 2017’de ve PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Film uyarlamasının çalışmalarda olduğu doğrulandı.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.