Stil Danışmanı Yusuf’tan Yeni Paylaşım!

Buse Varol

Stil Danışmanı Yusuf Can Dirik, genç oyuncu Buse Varol’un pembe tonlu pozlarının stil mimarı oldu. İki çocuk annesi güzel oyuncu Buse Varol, Yusuf Can Dirik’in göz yormayan, sade ama şık, baktıkça neşe yayan tasarımını üzerinde taşıdı. Genç annenin stili, sosyal medyada yakın arkadaşları ve hayranları tarafından kısa sürede beğeni topladı.

Ünlü Stil Danışmanı, ekranlarda gördüğümüz, konserlerine gittiğimiz, hayranlık duyduğumuz ünlülerin gözlerimizi alamadığımız şık ve büyüleyici tarzının arkasındaki isimlerden biri olan Yusuf Can Dirik,  sanat camiasında bulunan pek çok ismin stil danışmanlığı yaparak  onlara birbirinden farklı tarzlar sunuyor.

Genç Stil Danışmanının tarzına stilini emanet eden ünlüler arasında ise yakın arkadaşı Merve Boluğur başta olmak üzere Tuğba Yurt, Buse Varol, Elif Yılmaz, Gökçe Kırgız, Gülben Ergen, Demet Akalın, Nil Karataş, Merve Özbey, Esra Balamir, Doğukan Medetoğlu gibi sevilen isimler yer alıyor.

Yapmış olduğu stillere dair detayları fotoğraflandıran Genç Stil Danışmanı, özellikle Instagram hesabından muhteşem kareleri sevdikleri ve takipçileri ile paylaşıyor. Yusuf Can Dirik’in paylaşımlarından iş birlikteliği yürüttüğü ünlü isimlerle aynı zamanda da sıkı bir dostluk kurduğu da fark ediliyor. Dirik’in başarılı kariyerinin yanı sıra aile bağlarının da oldukça güzel ve sıkı olduğu objektiflere paylaşmış olduğu aile fotoğraflarından yansıyor. Başarılı stil danışmanı, paylaşımlarında kimi zaman yeğenleriyle güzel bir anına yer verirken kimi zamanda kıymetli annesinin emeklerini güzel cümlelerle taçlandırıyor. Aynı zamanda hayvan severliği ile de tanınan Yusuf Can Dirik, köpeklerine evlatları gibi severek bakıyor.

Kendi Stili De Göz Boyuyor

Sosyal medya hesaplarında eğlendiği anları, özel çalışmalarını, yarattığı stilleri paylaşan Yusuf Can Dirik, kendi stiline dair de ipuçları veriyor. Gezip gördüğü mekanları, muhteşem manzaraları birbirinden özel pozları ile kalıcı hale getiren genç stil danışmanı, hayatı fazlasıyla yaşamayı seviyor duruyor.

Sanat camiasında klip, davet, konser, TV programı, fotoğraf çekimi gibi birden çok çalışmada ünlülerin güvenilir adresi olan Yusuf Can Dirik, yakın zamanda ise özellikle Buse Varol, Tuğba Yurt ve Elif Yılmaz’a ilgi çekici nefes kesen stiller yarattı. Ünlüler arasında stil danışmanlığını yaptığı Merve Boluğur ise Yusuf Can Dirik aynı zamanda yakın arkadaşları arasında bulunuyor.  Merve Boluğur ile tekne kiralayıp gezen Dirik kimi zamanda hayvanları sevmesinde dostuna eşlik ediyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.