Subaşı Bebek’teki Kafesini Kapattı

Acun Ilıcalı ile yapmış olduğu evlilikten sonra ismi duyulmaya başlayan Subaşı, Bebek’te açmış olduğu kafesinin kepenklerini indirdi. Adından son dönemlerde sıkça söz ettirmeyi başaran Subaşı, ayrılık davasında da yine ülkede en çok konuşulan isimlerden birisi haline gelmişti. Özellikle de aldığı nafakanın miktarından dolayı tüm ülkede haftalarca konuşulduktan sonra çıkardığı kitapla yine gündeme bomba gibi oturmuştu. Şeyma Subaşı şimdi de yeni açmış olduğu Bebek’teki kafesini kapatma kararı aldı.

Kafesinin yerinde bir dönem başka bir işletmecinin olduğunu ve seneler önce o kafeye giremediğini, şimdi ise sahibi olduğunu kısa bir dönem önce yapılan röportajlarla bildirmişti. Çalışanlarına da enerji verdiğini ve çalışma esnasında kafesindeki çalışanlarının her zaman mutlu olduğunu geçtiğimiz günlerde söylemişti.

Kafesini neden kapattığı da yine yapılan bir röportaj sayesinde öğrenildi. Kafesinin kirasının çok yüksek olduğunu söyleyen Subaşı, aylık kirasının 80 bin TL olduğunu söyledi. Ayrıca alkol satışının da yapılmamasından dolayı kar elde edemediğini belirtti. Özellikle müşterilerin tek bir içecek ile saatlerce oturmasını da eleştirdi. Genel anlamda da Subaşı’yı mekanda görebilmek için kafeye geldiklerini ama pek fazla sipariş verilmediği için de para kazanamadığından bahsetti. Yakın zamanda da kafeyi elden çıkaracaklarını söyleyen Subaşı’nın yeni bir iş planının olup olmaması merak konusu. Farklı bir konsept ile yeni bir mekan açıp açmayacağı henüz bilinmiyor.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.