Şubat Ayı Gezegenler Bize Neler Getirecek…

Merkür Şubat ayı boyunca Balık burcunda bir ileri bir geri hareket edecek. Bundan dolayı kararsızlıkların fazla yaşanacağı bazı konularda para matematiksel ve yapılan işlemlerde hatalar oluşabilir dikkat edilmesi gerekiyor.Tüm burçlar için kararsızlık hali bir süre devam edecek. 

Venüs’ün de Koç burcuna geçmiş olması bize her iki tarafında net olacağı dönemlerin başladığını ve kararlarımızı net şekilde vereceğimiz anlamına gelmektedir. Aşk,evlilik veya bir ilişki konusunda karar veremeyenler bu ayın dönümünde karar vermiş olacaklar.

Aslan burcunda gerçekleşecek olan Dolunay bizde biraz alkışlanma ve takdir edilme duygularını öne çıkartacak dikkat çekmek gözde olmak isteyeceğimiz anlar yaşayacağız.Beğenilmek taktir edilmek ve başarmak üzerine olacağım bu ayda iş ve kariyerde güzel sonuçlar için çalışacağımız bir ay olabilir.

Mars’ın Oğlak burcuna geçişi bize yine iş hayatında taktir başarı azim ve hırs getiriyor böylelikle emeğimizin karşılığını alacağımız bir dönem başlamış oluyor bizim için.

Balık burcundaki Dolunay’la  hayal dünyası gerçeklerden biraz uzaklaşma duygusal bağımızın kuvvetleneceği bir ay sonu olacak şubat aynında burçların geneli bekleyen durumlar bun laar umarım herkes aynı ölçüde çekimlerle karşılaşır.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.