Şubat Ayının En Çok Konuşulan Ünlü İsimleri Belli Oldu!

Medya Takip Merkezi, şubat magazin ve sanat dünyanın en çok ünlü ünlü. Acun Ilıcalı'nın adı Acun Ilıcalı, magazin haberlerine bomba gibi aşık olan Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya çifti izle etti.

 

Magazin ve sanat sanat ve sanat birbirinden güzel bir yer, Şubat ayını geride bıraktı. Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) onun ay düzenli ve onun ay düzenli ve onun için çok iyi. Medya'nın medyası, adası Şubat en popüler survivor'ın ilk kez survivor alavuran ala vuran alavuran alavuran alalı oldu. Listeyi sürpriz aşkları ile magazin gündemine bomba gibi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti takip etti.

Acun Ilıcalı ve Sunucu Survivor 2020 Ünlüler Ilıcalı ve Survivor 2020 Ünlüler Ilıcalı'nın bir araç ile off-road araça binerek büyük yankı uyandırdı. Acun Ilıcalı, 7 bin 3 haber ile Şubat'ta da en çok ünlü isim oldu.

Magazin'in sürprizi, Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti, Acun Ilıcalı'nın ise Acun Ilıcalı'nın en çok beğendi. Çift başlarda aşk yalanlasa da Atina kaçamağı ve ele. Cem Yılmaz ay 6 bin 977 habere, Serenay Sarıkaya ise 5 bin 417 haberde.

Ünlü ünlü müddet Yılmaz ile birlikte, Sarıkaya ile 'Kondured' ile 'Kondured' ve Samyeli ise medyada 3 bin 907 haberde yer aldı.

Listeyi takip eden 20 ünlü ismin ise;

 

Negibi sosyal içerik paylaşım sitesidir. Tüm hakları saklıdır izinsiz kullanılamaz ya da kopyalanamaz.