Geçtiğimiz günlerde Survivor 2020 Ünlüler Takımı İnstagram’da ödül olarak canlı yayın yapmış ve futbolcu Aycan Yanaç, Fenerbahçe kadın futbol takımı olmasını ve orada oynayabilmeyi dilemişti.

Bunun üzerine Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu konuyla ilgili harekete geçti. Kaptan, Survivor’da Aycan’ı desteklediğini, başarılı yarışmacının F.Bahçe Kadın Futbol Takımı kurulması talebini başkana bizzat ileteceğini belirtti.

Tecrübeli futbolcu, kaptan olarak Fenerbahçeliler’in de bayramını ayrıca kutlayarak, “Önümüzdeki süreçte gerek yönetimimiz, gerek sporcular ve tüm camia el ele vererek çok daha güçlü bir Fenerbahçe yaratacağız. Ben buna inanıyorum, bütün Fenerbahçeliler de inansınlar” ifadelerini kullandı.

“TEDİRGİNLİK HİSSETMİYORUM”

Hürriyet gazetesine özel açıklamalarda bulunan Kaptan, Koronavirüse rağmen liglerin başlayacağı ile ilgili sorulara cevap verdi. Kaptan, gerek Samandıra’da yaptıkları antrenmanlarda gerekse 12 Haziran’da başlatılacak lig için bir tedirginlik hissetmediğini belirtti.

“AYCAN’I DESTEKLİYORUM, TAKIM TALEBİNİ BAŞKANA İLETECEĞİM”

Survivor Aycan’ın Kadın Futbol Takımı hayalini Emre Belözoğlu gerçekleştirecek: Başkana bizzat ileteceğim

Survivor programını zaman buldukça izlediğini belirten Emre Belözoğlu, kadın futbolcu Aycan’ın kendisi ile ilgili konuşması için teekkür etti. Kaptan Belezoğlu, “Ben de Fenerbahçeli olduğu için elbette ki Aycan’ı destekliyorum. Ondan gelen Fenerbahçe’nin bir kadın futbol takımı kurması talebini de başkana bizzat ileteceğim” dedi.

Fenerbahçe futbol klübü kaptanı,’Last Dance’ dizisi ile ilgili de konuştu. Diziyi izlediğini belirten kaptan, efsane basketbolcunun hayatını zevkle izlediğini belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Jordan benim için dünyanın en iddialı sporcusudur. Her idmanında ve her maçında gerek kendi takımı gerek rakip takım oyuncularına meydan okuyan tek oyuncudur. Bu yüzden onun hayatını keyifle izliyorum.”